Turniej na maksy

Środa, 7 lutego 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 26: L. Faber - Z. Pierzynka, 4.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
246: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP NS 1 NTE C8+1 1203.13
246: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP NS 2 DS H3+1 11029.17
246: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP NS 2 HE H3-2 20072.92
247: K. Grzegorzewska - B. Konik, 1.5, MP NS 3 NTE D8-2 20066.67
247: K. Grzegorzewska - B. Konik, 1.5, MP NS 4 SE DJ+1 45073.39
247: K. Grzegorzewska - B. Konik, 1.5, MP NS 5 HxE SK-2 50095.83
437: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL NS 2 HN CQ+1 14042.71
437: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL NS 1 NTE D5+1 1207.29
437: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL NS 3 NTN D3= 60081.25
538: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP NS 2 SN D7= 11022.92
538: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP NS 3 CS D4+1 13037.50
538: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP NS 3 NTW CJ+1 43043.62
643: T. Garbacik - M. Sady, 24.0, MP NS 4 HW HA-1 10089.58
643: T. Garbacik - M. Sady, 24.0, MP NS 3 SxW HQ-1 20082.29
643: T. Garbacik - M. Sady, 24.0, MP NS 4 SW HK+1 4506.25
736: M. Heichel - S. Urbanowski, 10.0, MP NS 4 HE CQ+1 65042.71
736: M. Heichel - S. Urbanowski, 10.0, MP NS 2 HW D8+2 17030.21
736: M. Heichel - S. Urbanowski, 10.0, MP NS 1 NTW D3+1 12036.46
864: A. Cichy - J. Kaleta, 1.5, MP NS 2 HN DA-1 5066.67
864: A. Cichy - J. Kaleta, 1.5, MP NS 4 HS C2+1 45083.33
864: A. Cichy - J. Kaleta, 1.5, MP NS 3 HW S8+1 17082.29
839: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP EW 2 CxW C2-3 80015.63
839: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP EW 6 DS S5-1 10082.29
839: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP EW 3 NTS S7-2 20085.42
2041: J. Jeleń - G. Latała, 5.0, MP NS 4 HxE H3-1 20087.50
2041: J. Jeleń - G. Latała, 5.0, MP NS 2 CS HA-3 15010.42
2041: J. Jeleń - G. Latała, 5.0, MP NS 4 HN D7+1 45090.63
 +/-
 WYNIK54.37
 MIEJSCE25