Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 lutego 2018

Wyniki z 25 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/247
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
3382Janusz Suszczyński
Jarosław Nowak
4.0
2.0
WPWP/24766.9044
13381Piotr Boroń
Justyna Łaniewska
4.0
2.0
WPWP/24761.3239
14355Sławomir Piechocki
Marcin Pędziński
9.0
15.0
LB
WP
WP/24761.2739
18371John Catlow
Małgorzata Augustyn
2.0
2.0
WPWP/24760.5337
25361Jerzy Nowak
Aleksander Nowakowski
12.0
11.0
WPWP/24759.6034
36379Andrzej Mazurek
Marek Szukała
11.0
19.0
WPWP/24758.2729
46374Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
19.0
WP
SL
WP/24757.5825
66367Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
11.0
7.0
WPWP/24755.9516
78378Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
LDWP/24755.1111
101365Stefan Masternak
Witold Szczepaniak
5.0
5.0
WPWP/24754.248
116358Michał Dembiński
Jerzy Mścisz
12.0
13.0
WPWP/24753.647
119362Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/24753.567
130375Hieronim Nowacki
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/24753.086
134372Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WPWP/24752.766
141383Jerzy Bajka
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/24752.315
153359Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
3.0
WPWP/24751.874
163366Andrzej Dymek
Krzysztof Krause
4.0
5.0
WPWP/24751.183
168353Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/24751.043
172386Jadwiga Nowak
Stanisław Drzymała
11.0
5.0
WPWP/24750.953
173389Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WPWP/24750.953
197368Lidia Gapińska
Marek Gapiński
1.5
1.5
WPWP/24750.291
224380Bogna Latowska
Roman Wojciechowski
2.0
0.5
WPWP/24749.06
248357Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.0
WPWP/24747.77
249356Rafał Milinkiewicz
Krzysztof Janecki
0.5
1.5
WPWP/24747.77
257388Eugeniusz Dota
Leszek Zembrowski
2.5
4.0
WPWP/24747.48
263387Krzysztof Kufel
Jacek Kufel
2.0
3.0
WPWP/24747.27
264384Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
2.5
4.0
WPWP/24747.21
295369Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WPWP/24745.90
315377Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
2.0
2.0
WPWP/24744.81
349360Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WPWP/24743.60
356370Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
2.5
5.0
WPWP/24742.79
368354Janusz Kopras
Małgorzata Zielonacka
4.0
2.0
WPWP/24741.81
383390Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
1.0
WPWP/24740.49
387385Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WPWP/24739.69
388376Jerzy Rodziewicz
Władysław Skowroński
5.0
7.0
WP
WM
WP/24739.69
391363Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/24739.61
399364Eugeniusz Kubiak
Wojciech Przybylski
0.5
0.5
WPWP/24736.80
401373Stefan Żuberek
Marian Kanikowski
4.0
3.0
WPWP/24735.83

Statystyka ośrodków...