Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 lutego 2018

Wyniki z 25 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka SL/87
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
16332Marian Sokołowski
Jerzy Ciesielczuk
1.0
12.0
SLSL/8760.9938
45307Ireneusz Kowalczyk
Andrzej Szymczak
21.0
17.0
SLSL/8757.6725
52311Edwin Szenkelbach
Andrzej Staszek
9.0
5.0
SLSL/8757.1422
56334Wojciech Wnętrzak
Jerzy Prijma
2.5
5.0
SLSL/8756.7921
65324Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SLSL/8756.0017
73331Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
13.0
13.0
SLSL/8755.4313
76319Adam Robak
Stanisław Fangor
13.0
13.0
SLSL/8755.2512
82330Mirosław Białożyt
Henryk Grządziel
13.0
13.0
SLSL/8755.029
94320Jerzy Radomski
Janusz Pisarek
12.0
7.0
SLSL/8754.489
99337Marek Witek
Wojciech Sołtysik
21.0
4.0
SLSL/8754.378
109314Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
7.0
9.0
SL
OP
SL/8753.907
111317Andrzej Bacik
Leszek Niemiec
9.0
13.0
SLSL/8753.797
113305Krzysztof Gawędzki
Jerzy Niemiec
5.0
5.0
SLSL/8753.697
117329Marek Skulimowski
Tomasz Bednarek
5.0
7.0
SLSL/8753.627
137303Ryszard Łazikiewicz
Andrzej Hermansdorfer
7.0
7.0
SLSL/8752.505
155310Ireneusz Sapota
Michał Sikora
4.0
2.0
SLSL/8751.694
166323Marek Kostur
Jacek Michalski
5.0
3.0
SLSL/8751.093
189318Tadeusz Biskup
Jan Stachowski
5.0
4.0
SLSL/8750.552
195315Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
5.0
12.0
SLSL/8750.331
212336Adam Esnekier
Jan Świątkowski
7.0
9.0
SLSL/8749.73
236313Zbigniew Hylaszek
Krzysztof Kalita
7.0
5.0
SLSL/8748.34
254308Aleksander Drabczyk
Henryk Kopernok
3.0
5.0
SLSL/8747.53
255321Andrzej Piecuch
Mirosław Zieliński
9.0
13.0
SLSL/8747.51
267327Zbigniew Papierniak
Jarosław Figlus
13.0
13.0
SLSL/8747.16
275326Zygmunt Sienicki
Jacek Stokowacki
13.0
4.0
SLSL/8746.80
276322Janis Bendiks
Lesław Budzyn
7.0
5.0
SLSL/8746.80
291316Włodzimierz Konarzewski
Ryszard Janiszewski
2.5
2.5
SLSL/8746.14
301338Krzysztof Chmiel
Rafał Furgal
4.0
4.0
SLSL/8745.53
309312Michał Bojanowski
Stefan Osadnik
9.0
9.0
SLSL/8745.08
313304Wiesław Frąckowiak
Wacław Mizera
2.5
3.0
SLSL/8744.97
320333Jan Styczyński
Anna Stelmach
5.0
0.5
SLSL/8744.64
330309Krzysztof Łazikiewicz
Andrzej Geisler
2.0
4.0
SLSL/8744.41
359328Janusz Wacławczyk
Stanisław Gęga
1.5
2.5
SLSL/8742.70
377306Zdzisław Małek
Krzysztof Zieliński
9.0
7.0
SLSL/8741.14
392325Jan Sucharkiewicz
Jacek Bryja
18.0
4.0
SLSL/8739.20
394335Edmund Gabryś
Tomasz Gąsior
5.0
0.5
SLSL/8737.99

Statystyka ośrodków...