Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 lutego 2018

Wyniki z 25 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
12198Wacław Gąssowski
Marek Jaworski
12.0
12.0
MPMP/4062.3640
51202Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
4.0
MPMP/4057.1823
55187Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4056.7921
68201Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
7.0
7.0
MPMP/4055.8515
69185Magdalena Lankosz
Barbara Lesiecka
9.0
7.0
MPMP/4055.8115
83177Piotr Radzikowski
Piotr Ludwikowski
9.0
5.0
MPMP/4055.029
89190Bartosz Biernacki
Michał Szłapak
0.0
0.0
MPMP/4054.689
104171Andrzej Lubojemski
Grzegorz Superson
13.0
11.0
MPMP/4054.138
110197Marek Kiepura
Mirosław Sady
5.0
12.0
MPMP/4053.887
118196Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MPMP/4053.597
129199Marek Adamczyk
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
5.0
MPMP/4053.106
131186Rafał Synowiec
Piotr Dziedzic
9.0
0.5
MPMP/4053.056
132183Aleksander Jezioro
Piotr Stopa
21.0
13.0
MPMP/4053.046
135188Maria Krasowska
Halina Święch
4.0
7.0
MPMP/4052.746
149191Andrzej Wójcik
Leszek Ochał
3.0
2.5
MPMP/4051.984
167194Robert Podsiadły
Janusz Natorski
4.0
5.0
MPMP/4051.063
174181Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MPMP/4050.953
190173Zbigniew Przeginiak
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MPMP/4050.411
204195Marzena Kwiecińska-Wilk
Stanisław Mierzwa
5.0
7.0
MPMP/4050.03
226182Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MPMP/4048.90
241189Leszek Faber
Zbigniew Pierzynka
3.0
1.5
MPMP/4048.17
246172Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MPMP/4047.82
274203Anna Kuśper
Michał Grzemowski
0.5
0.0
MPMP/4046.80
283178Małgorzata Praszałowicz
Wit Klapper
5.0
21.0
MP
SL
MP/4046.37
284180Marian Nanke
Stanisław Sarat
5.0
3.0
MPMP/4046.36
310184Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.0
2.5
MPMP/4045.07
314175Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4044.83
319204Kazimierz Chłobowski
Paweł Wydrzyński
11.0
0.0
MP
MA
MP/4044.65
332176Piotr Stefanów
Robert Rostek
2.0
3.0
MP
LU
MP/4044.32
346179Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MPMP/4043.69
353174Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
2.5
MPMP/4043.01
366193Tytus Bisping
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/4041.97
375200Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4041.38
379192Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
0.5
2.0
MPMP/4041.01

Statystyka ośrodków...