Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 lutego 2018

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 40: W. Skonieczny - S. Robel, 10.0, DS/KP, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
128: R. Rolka - J. Więcławski, 9.0, DS 17NS 3 HW DQ= 14033.16
128: R. Rolka - J. Więcławski, 9.0, DS 18NS 3 HE DK+1 17074.87
230: M. Motykiewicz - K. Obłój, 8.0, DS 9NS 6 CE HK-1 10086.77
230: M. Motykiewicz - K. Obłój, 8.0, DS 10NS 3 NTN S8+4 72091.10
332: L. Haber - A. Sobina, 8.0, DS 15NS 5 DE SA-4 20097.13
332: L. Haber - A. Sobina, 8.0, DS 16NS 4 HN S4+2 48063.54
435: A. Suchodolski - W. Szałapak, 8.0, DS 25EW 2 SE DA-1 10083.51
435: A. Suchodolski - W. Szałapak, 8.0, DS 26EW 2 SS DQ= 1106.69
544: A. Czajka - W. Kubiński, 11.0, DS 11NS 6 DS SA= 92093.98
544: A. Czajka - W. Kubiński, 11.0, DS 12NS 3 NTN C4+1 63064.92
643: M. Kawecki - M. Krzypkowski, 1.5, DS 23NS 4 HN CA+3 71050.52
643: M. Kawecki - M. Krzypkowski, 1.5, DS 24NS 4 HW D7-1 5085.75
742: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 21EW 5 CS DA= 60029.27
742: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 22EW 3 HW HA-1 10026.30
845: Z. Sosna - J. Biniewski, 8.0, DS 19EW 3 NTxE C2= 75099.74
845: Z. Sosna - J. Biniewski, 8.0, DS 20EW 4 SE CA+1 65047.92
931: A. Bojda - K. Kukuła, 5.0, DS 7NS 4 HN DQ+1 65058.90
931: A. Bojda - K. Kukuła, 5.0, DS 8NS 4 HN D7= 42070.68
1134: M. Stadnik - A. Chodowski, 6.5, DS 3EW 6 NTS C4-1 5091.93
1134: M. Stadnik - A. Chodowski, 6.5, DS 4EW 4 HW S8= 62050.00
1236: W. Potoczny - S. Kulpaczyński, 10.0, DS 1EW 2 HS D2+1 14040.63
1236: W. Potoczny - S. Kulpaczyński, 10.0, DS 2EW 3 NTE HK+1 43095.81
1338: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 13EW 1 NTE S2+2 15078.01
1338: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 14EW 3 NTE SQ= 40084.63
1446: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 27EW 4 SE H4= 42062.64
1446: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 28EW 3 NTN C5+1 63014.15
 +/-
 WYNIK64.71
 MIEJSCE4