Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 lutego 2018

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 36: W. Potoczny - S. Kulpaczyński, 10.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
144: A. Czajka - W. Kubiński, 11.0, DS 3NS 3 NTN DT+3 49045.57
144: A. Czajka - W. Kubiński, 11.0, DS 4NS 4 HW H2= 62050.00
243: M. Kawecki - M. Krzypkowski, 1.5, DS 15NS 5 DE SA= 40068.23
243: M. Kawecki - M. Krzypkowski, 1.5, DS 16NS 3 NTS S7+2 46026.82
342: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 13EW 3 HW S4= 14051.83
342: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 14EW 3 NTE CT= 40084.63
445: Z. Sosna - J. Biniewski, 8.0, DS 11EW 3 NTS S8+4 52024.35
445: Z. Sosna - J. Biniewski, 8.0, DS 12EW 3 NTS C3+1 63035.08
527: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 27NS 3 NTE H6+1 43015.47
527: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 28NS 3 NTN DQ-1 10019.70
730: M. Motykiewicz - K. Obłój, 8.0, DS 23EW 4 HN CK+3 71049.48
730: M. Motykiewicz - K. Obłój, 8.0, DS 24EW 2 HW D6-1 5014.25
832: L. Haber - A. Sobina, 8.0, DS 21EW 2 CS S7+3 15050.26
832: L. Haber - A. Sobina, 8.0, DS 22EW 4 SN HK-2 10056.59
934: M. Stadnik - A. Chodowski, 6.5, DS 5EW 3 NTN D5-1 10087.24
934: M. Stadnik - A. Chodowski, 6.5, DS 6EW 3 NTS H8= 40057.59
1046: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 19EW 3 DW S3+2 15067.97
1046: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 20EW 4 SW H8= 62013.80
1138: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 9NS 4 DE HQ+1 15065.61
1138: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 10NS 4 HS SA= 62026.96
1240: W. Skonieczny - S. Robel, 10.0, DS/KP 1NS 2 HS D2+1 14059.37
1240: W. Skonieczny - S. Robel, 10.0, DS/KP 2NS 3 NTE HK+1 4304.19
1328: R. Rolka - J. Więcławski, 9.0, DS 7NS 4 HN SK+1 65058.90
1328: R. Rolka - J. Więcławski, 9.0, DS 8NS 3 NTS H8+1 43092.67
1431: A. Bojda - K. Kukuła, 5.0, DS 17EW 3 NTE SA-1 5029.79
1431: A. Bojda - K. Kukuła, 5.0, DS 18EW 2 HE SJ+3 20060.62
 +/-
 WYNIK46.81
 MIEJSCE273