Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 lutego 2018

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 332: M. Sokołowski - J. Ciesielczuk, 13.0, SL, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1336: A. Esnekier - J. Świątkowski, 16.0, SL 1NS 1 NTN HJ+2 15077.60
1336: A. Esnekier - J. Świątkowski, 16.0, SL 2NS 3 DW H3-2 10087.96
1336: A. Esnekier - J. Świątkowski, 16.0, SL 3NS 6 NT xS H4= 123097.92
2333: J. Styczyński - A. Stelmach, 5.5, SL 4NS 5 HE DQ-1 10095.02
2333: J. Styczyński - A. Stelmach, 5.5, SL 5NS 3 NTN H6+4 72094.79
2333: J. Styczyński - A. Stelmach, 5.5, SL 6NS 3 NTS S3= 40042.41
3303: R. Łazikiewicz - A. Hermansdorfer, 14.0, SL 7NS 4 HN CJ+2 68085.86
3303: R. Łazikiewicz - A. Hermansdorfer, 14.0, SL 8NS 5 H xN SQ-2 3003.93
3303: R. Łazikiewicz - A. Hermansdorfer, 14.0, SL 9NS 6 H xS SK-3 50053.17
4323: M. Kostur - J. Michalski, 8.0, SL 10NS 4 SN CJ= 62026.96
4323: M. Kostur - J. Michalski, 8.0, SL 11NS 3 NTS SQ+4 52075.65
4323: M. Kostur - J. Michalski, 8.0, SL 12NS 4 SS S3+1 65084.03
5329: M. Skulimowski - T. Bednarek, 12.0, SL 13EW 2 HW S7+1 14051.83
5329: M. Skulimowski - T. Bednarek, 12.0, SL 14EW 3 NTE SQ= 40084.63
5329: M. Skulimowski - T. Bednarek, 12.0, SL 15EW 6 DE S10-1 5012.50
6319: A. Robak - S. Fangor, 26.0, SL 16NS 4 HN S4+2 48063.54
6319: A. Robak - S. Fangor, 26.0, SL 17NS 2 HE D2= 11055.70
6319: A. Robak - S. Fangor, 26.0, SL 18NS 3 CS D9= 11096.11
7334: W. Wnętrzak - J. Prijma, 7.5, SL 19NS 1 NTE C7+3 18014.84
7334: W. Wnętrzak - J. Prijma, 7.5, SL 20NS 4 SW C7+2 68014.06
7334: W. Wnętrzak - J. Prijma, 7.5, SL 21NS 4 SS H4+1 65088.86
8324: H. Kaleta - G. Kaleta, 14.0, SL 22NS 3 S xN HK-1 10043.41
8324: H. Kaleta - G. Kaleta, 14.0, SL 23NS 5 HN CK+1 68026.17
8324: H. Kaleta - G. Kaleta, 14.0, SL 24NS 3 HW D6= 14042.49
9305: K. Gawędzki - J. Niemiec, 10.0, SL 25NS 3 NTS S2= 40088.56
9305: K. Gawędzki - J. Niemiec, 10.0, SL 26NS 1 NTE S2= 9058.55
9305: K. Gawędzki - J. Niemiec, 10.0, SL 27NS 4 SE C6-1 5080.22
 +/-
 WYNIK60.99
 MIEJSCE16