Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 lutego 2018

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 326: Z. Sienicki - J. Stokowacki, 17.0, SL, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1329: M. Skulimowski - T. Bednarek, 12.0, SL 1NS 1 NTN DQ+2 15077.60
1329: M. Skulimowski - T. Bednarek, 12.0, SL 2NS 2 HS CA-1 10051.57
1329: M. Skulimowski - T. Bednarek, 12.0, SL 3NS 6 NT xS H3-3 5000.00
2327: Z. Papierniak - J. Figlus, 26.0, SL 4NS 4 HE DJ= 62050.00
2327: Z. Papierniak - J. Figlus, 26.0, SL 5NS 5 D xW S2-4 80097.92
2327: Z. Papierniak - J. Figlus, 26.0, SL 6NS 3 NTS H8+2 46091.36
3335: E. Gabryś - T. Gąsior, 5.5, SL 7NS 6 HN SK= 143097.90
3335: E. Gabryś - T. Gąsior, 5.5, SL 8NS 4 S xW DA-1 10042.93
3335: E. Gabryś - T. Gąsior, 5.5, SL 9NS 3 NTE S7= 60027.78
4314: S. Adamczyk - J. Radomski, 16.0, SL/OP 10NS 3 NTS SA+2 66045.81
4314: S. Adamczyk - J. Radomski, 16.0, SL/OP 11NS 3 NTS SA+3 49047.64
4314: S. Adamczyk - J. Radomski, 16.0, SL/OP 12NS 3 NTS S3+1 63064.92
5319: A. Robak - S. Fangor, 26.0, SL 13EW 2 HW S7+1 14051.83
5319: A. Robak - S. Fangor, 26.0, SL 14EW 4 HE H9-1 5043.49
5319: A. Robak - S. Fangor, 26.0, SL 15EW 3 DE D7+2 15019.79
6310: I. Sapota - M. Sikora, 6.0, SL 16EW 4 HN S4+2 48036.46
6310: I. Sapota - M. Sikora, 6.0, SL 17EW 2 HE SA= 11044.30
6310: I. Sapota - M. Sikora, 6.0, SL 18EW 2 HE DK+3 20060.62
7305: K. Gawędzki - J. Niemiec, 10.0, SL 19EW 3 NTW H6-1 10011.46
7305: K. Gawędzki - J. Niemiec, 10.0, SL 20EW 4 SW H7+1 65047.92
7305: K. Gawędzki - J. Niemiec, 10.0, SL 21EW 4 S xN DK= 7905.44
8307: I. Kowalczyk - A. Szymczak, 38.0, SL 22EW 4 H xE S8-1 2005.47
8307: I. Kowalczyk - A. Szymczak, 38.0, SL 23EW 4 HN CA+3 71049.48
8307: I. Kowalczyk - A. Szymczak, 38.0, SL 24EW 3 HE S3+1 17082.64
9316: W. Konarzewski - R. Janiszewski, 5.0, SL 25NS 2 HS S5+2 17060.10
9316: W. Konarzewski - R. Janiszewski, 5.0, SL 26NS 2 HE S10= 11033.69
9316: W. Konarzewski - R. Janiszewski, 5.0, SL 27NS 3 NTE H9+1 43015.47
 +/-
 WYNIK46.80
 MIEJSCE275