Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 lutego 2018

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 324: H. Kaleta - G. Kaleta, 14.0, SL, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1327: Z. Papierniak - J. Figlus, 26.0, SL 1NS 2 DE D4= 906.51
1327: Z. Papierniak - J. Figlus, 26.0, SL 2NS 3 DE H3-1 5068.32
1327: Z. Papierniak - J. Figlus, 26.0, SL 3NS 3 NTN D4+3 49045.57
2325: J. Sucharkiewicz - J. Bryja, 22.0, SL 4NS 4 HW C3= 62050.00
2325: J. Sucharkiewicz - J. Bryja, 22.0, SL 5NS 4 SN HQ+1 65073.44
2325: J. Sucharkiewicz - J. Bryja, 22.0, SL 6NS 3 NTN S7+2 46091.36
3320: J. Radomski - J. Pisarek, 19.0, SL 7EW 6 HN DQ-1 10084.03
3320: J. Radomski - J. Pisarek, 19.0, SL 8EW 4 HN SJ= 42029.32
3320: J. Radomski - J. Pisarek, 19.0, SL 9EW 5 CE HK= 60072.22
4313: Z. Hylaszek - K. Kalita, 12.0, SL 10NS 3 NTN D9+3 69072.25
4313: Z. Hylaszek - K. Kalita, 12.0, SL 11NS 3 NTS D10+2 46031.41
4313: Z. Hylaszek - K. Kalita, 12.0, SL 12NS 3 NTS H3= 60027.23
5331: P. Matkowski - K. Śliwoń, 26.0, SL 13NS 2 DE C3-2 20098.16
5331: P. Matkowski - K. Śliwoń, 26.0, SL 14NS 3 NTE C9-2 10089.84
5331: P. Matkowski - K. Śliwoń, 26.0, SL 15NS 3 NTW S5+2 46025.26
6308: A. Drabczyk - H. Kopernok, 8.0, SL 16NS 4 HN S4+2 48063.54
6308: A. Drabczyk - H. Kopernok, 8.0, SL 17NS 4 CE D4-1 5070.21
6308: A. Drabczyk - H. Kopernok, 8.0, SL 18NS 2 HE DK+1 14086.27
7311: E. Szenkelbach - A. Staszek, 14.0, SL 19EW 1 NTW H6+1 12025.78
7311: E. Szenkelbach - A. Staszek, 14.0, SL 20EW 4 SW C7+1 65047.92
7311: E. Szenkelbach - A. Staszek, 14.0, SL 21EW 5 H xW CK-4 8002.85
8332: M. Sokołowski - J. Ciesielczuk, 13.0, SL 22EW 3 S xN HK-1 10056.59
8332: M. Sokołowski - J. Ciesielczuk, 13.0, SL 23EW 5 HN CK+1 68073.83
8332: M. Sokołowski - J. Ciesielczuk, 13.0, SL 24EW 3 HW D6= 14057.51
9330: M. Białożyt - H. Grządziel, 26.0, SL 25NS 3 NTS S4= 40088.56
9330: M. Białożyt - H. Grządziel, 26.0, SL 26NS 1 NTE S10= 9058.55
9330: M. Białożyt - H. Grządziel, 26.0, SL 27NS 3 NTE H9+1 43015.47
 +/-
 WYNIK56.00
 MIEJSCE65