Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 lutego 2018

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 260: G. Głowacki - M. Okoński, 3.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1258: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 21NS 3 SS DA+1 17059.84
1258: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 22NS TD 48.41
2279: E. Pinkiewicz - W. Warzała, 24.0, PM 9EW 3 NTE HQ-1 10013.23
2279: E. Pinkiewicz - W. Warzała, 24.0, PM 10EW 6 C xS SA-2 50098.43
3262: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 25EW 2 HS DQ+2 17039.90
3262: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 26EW 2 HE S10+1 14082.08
4276: A. Pella - R. Kamiński, 8.0, PM 15NS 3 NTW S5+2 46025.26
4276: A. Pella - R. Kamiński, 8.0, PM 16NS 4 HN S4+2 48063.54
5282: D. Zieliński - Z. Jędrzejczak, 8.0, PM 13NS 2 HW S7+1 14048.17
5282: D. Zieliński - Z. Jędrzejczak, 8.0, PM 14NS 4 HE D4= 4205.47
6281: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 11EW 3 NTS C2+4 52024.35
6281: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 12EW 3 NTS C2+1 63035.08
7277: M. Kryniewski - D. Żabicka, 12.0, PM 23NS 4 HN CK+3 71050.52
7277: M. Kryniewski - D. Żabicka, 12.0, PM 24NS 2 SS H4-2 10070.47
8270: A. Walczyński - J. Sikora, 12.0, PM 7NS 4 HN CJ= 62031.41
8270: A. Walczyński - J. Sikora, 12.0, PM 8NS 4 HN SJ= 42070.68
9275: J. Ingielewicz - G. Kujawiński, 0.0, PM 1EW 2 S xW CA-1 10074.74
9275: J. Ingielewicz - G. Kujawiński, 0.0, PM 2EW 4 DW H3-3 1504.98
10272: K. Czapczyk - K. Dominiak, 12.0, PM 5EW 4 SN C8= 62048.18
10272: K. Czapczyk - K. Dominiak, 12.0, PM 6EW 3 NTS C9= 40057.59
11274: K. Antas - M. Niesłuchowski, 24.0, PM 3NS 4 SS H4+3 51057.29
11274: K. Antas - M. Niesłuchowski, 24.0, PM 4NS 4 HE DJ= 62050.00
12280: J. Pochroń - A. Sękowski, 37.0, PM 27EW 2 SE H9+3 20047.53
12280: J. Pochroń - A. Sękowski, 37.0, PM 28EW 3 NTS D5+1 63014.15
13271: R. Krawczyk - A. Suchodolski, 8.0, PM 19NS 3 NTE HJ-1 10088.54
13271: R. Krawczyk - A. Suchodolski, 8.0, PM 20NS 6 SW C5-1 10097.39
14278: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 29EW 5 HW DA-2 20040.14
14278: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 30EW 1 NTW C4+2 15060.33
15273: A. Matyjas - J. Lew, 17.0, PM 17EW 3 NTE SA+1 43094.56
15273: A. Matyjas - J. Lew, 17.0, PM 18EW 2 SW H6+3 20060.62
 +/-
 WYNIK52.10
 MIEJSCE147