Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 lutego 2018

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 255: L. Suszka - W. Kaliński, 17.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1281: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 1EW 1 NTN C2+3 1804.69
1281: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 2EW 3 DE C2= 11056.81
2277: M. Kryniewski - D. Żabicka, 12.0, PM 13NS 2 HW S8+1 14048.17
2277: M. Kryniewski - D. Żabicka, 12.0, PM 14NS 4 HE H3-1 5056.51
3270: A. Walczyński - J. Sikora, 12.0, PM 27NS 4 SE H9= 42037.36
3270: A. Walczyński - J. Sikora, 12.0, PM 28NS 4 SS HA-1 10019.70
4275: J. Ingielewicz - G. Kujawiński, 0.0, PM 21EW 2 SN HJ+2 17040.16
4275: J. Ingielewicz - G. Kujawiński, 0.0, PM 22EW 2 SN HK= 11018.75
5272: K. Czapczyk - K. Dominiak, 12.0, PM 25EW 2 HS H3+2 17039.90
5272: K. Czapczyk - K. Dominiak, 12.0, PM 26EW 2 HE S10= 11066.31
6274: K. Antas - M. Niesłuchowski, 24.0, PM 23NS 4 HN CA+3 71050.52
6274: K. Antas - M. Niesłuchowski, 24.0, PM 24NS 3 HW D6= 14042.49
7280: J. Pochroń - A. Sękowski, 37.0, PM 17EW 3 NTE D2-2 10013.21
7280: J. Pochroń - A. Sękowski, 37.0, PM 18EW 4 C xN HK= 7100.00
8271: R. Krawczyk - A. Suchodolski, 8.0, PM 9NS 3 NTE HK-1 10086.77
8271: R. Krawczyk - A. Suchodolski, 8.0, PM 10NS 6 NTS H5+1 147096.86
9278: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 19EW 1 NTW H6+1 12025.78
9278: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 20EW 4 SW DA= 62013.80
10273: A. Matyjas - J. Lew, 17.0, PM 7EW 4 HN D4= 62068.59
10273: A. Matyjas - J. Lew, 17.0, PM 8EW 6 HN SJ-3 15091.62
11268: Z. Figurski - R. Grisdale, 2.0, PM 11NS 3 NTS S8+4 52075.65
11268: Z. Figurski - R. Grisdale, 2.0, PM 12NS 3 NTS C6= 60027.23
12279: E. Pinkiewicz - W. Warzała, 24.0, PM 29EW 3 SN HJ+1 17048.59
12279: E. Pinkiewicz - W. Warzała, 24.0, PM 30EW 3 NTW H5= 40091.33
13257: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM 15EW 4 H xN DA-3 80098.70
13257: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM 16EW 3 NTS D5+2 46073.18
14276: A. Pella - R. Kamiński, 8.0, PM 5NS 4 SN D9+1 65073.44
14276: A. Pella - R. Kamiński, 8.0, PM 6NS 4 NTS S3-1 5014.40
15282: D. Zieliński - Z. Jędrzejczak, 8.0, PM 3NS 3 NTN D6+2 46023.70
15282: D. Zieliński - Z. Jędrzejczak, 8.0, PM 4NS 4 HE DJ= 62050.00
 +/-
 WYNIK48.47
 MIEJSCE234