Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 lutego 2018

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 204: K. Chłobowski - P. Wydrzyński, 11.0, MP/MA, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1187: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP EW 4 HN S6= 6209.79
1187: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP EW 4 SW HQ-3 3003.09
2186: R. Synowiec - P. Dziedzic, 9.5, MP EW 1 NTN HJ+2 15022.40
2186: R. Synowiec - P. Dziedzic, 9.5, MP EW 4 DW H3-3 1504.98
3171: A. Lubojemski - G. Superson, 24.0, MP EW 5 CN DA-1 10087.24
3171: A. Lubojemski - G. Superson, 24.0, MP EW 3 NTS H8+2 4608.64
4172: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP EW 3 NTE S7= 60072.22
4172: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP EW 4 NTN SA+1 66054.19
5173: Z. Przeginiak - J. Pasich, 11.0, MP EW 2 HW S7+1 14051.83
5173: Z. Przeginiak - J. Pasich, 11.0, MP EW 4 HE D4= 42094.53
6174: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP EW 2 HE SA+2 17076.17
6174: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP EW 2 HE DK+3 20060.62
7175: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP EW 3 SN C4-1 10083.94
7175: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP EW 2 SN CA+1 14011.98
8176: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU EW 2 HE H6-3 30013.83
8176: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU EW 1 NTE ST= 9041.45
9177: P. Radzikowski - P. Ludwikowski, 14.0, MP EW 3 SN HJ+1 17048.59
9177: P. Radzikowski - P. Ludwikowski, 14.0, MP EW 1 NTW C5+1 12048.59
10178: M. Praszałowicz - W. Klapper, 26.0, MP/SL EW 5 HxW SK-1 10039.23
10178: M. Praszałowicz - W. Klapper, 26.0, MP/SL EW 3 SE HA= 14070.10
11179: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP NS 3 NTS D6+3 49045.57
11179: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP NS 4 DxN CT-5 14000.00
12180: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 4 HN SK= 62031.41
12180: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 4 HS SQ= 42070.68
13181: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP NS 4 NTS S7+3 52075.65
13181: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP NS 3 NTS HQ+1 63064.92
14182: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP NS 4 DE C5-3 15093.49
14182: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP NS 6 HN DA-1 502.08
15183: A. Jezioro - P. Stopa, 34.0, MP NS 3 NTxE HK= 7500.26
15183: A. Jezioro - P. Stopa, 34.0, MP NS 4 SE H7+1 65052.08
 +/-
 WYNIK44.65
 MIEJSCE319