Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 lutego 2018

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 195: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 12.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1177: P. Radzikowski - P. Ludwikowski, 14.0, MP 13EW 1 NTE S2+2 15078.01
1177: P. Radzikowski - P. Ludwikowski, 14.0, MP 14EW 4 HE H9-1 5043.49
2178: M. Praszałowicz - W. Klapper, 26.0, MP/SL 17EW 2 HE D4= 11044.30
2178: M. Praszałowicz - W. Klapper, 26.0, MP/SL 18EW 3 HxE DK+2 730100.00
3179: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 21EW 4 SS DA-1 10083.94
3179: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 22EW 3 CE S2= 11063.80
4180: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP 25EW 2 SE DA-1 10083.51
4180: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP 26EW 1 NTE S6= 9041.45
5181: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 29EW 4 SN HJ= 62017.12
5181: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 30EW 3 NTW C4= 40091.33
6182: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 33EW 5 HW SK-2 10039.23
6182: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 34EW 3 HN S2= 14019.84
7183: A. Jezioro - P. Stopa, 34.0, MP 3EW 3 CxxN H5+1 84018.75
7183: A. Jezioro - P. Stopa, 34.0, MP 4EW 4 HE HQ= 62050.00
8184: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 7EW 5 HN SA= 65041.10
8184: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 8EW 5 HN D7-1 5068.59
9185: M. Lankosz - B. Lesiecka, 16.0, MP 11EW 3 NTS S8+4 52024.35
9185: M. Lankosz - B. Lesiecka, 16.0, MP 12EW 3 NTS HQ+2 6607.86
10187: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 15EW 4 SxS D3-2 50094.27
10187: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 16EW 4 HN S4+2 48036.46
11186: R. Synowiec - P. Dziedzic, 9.5, MP 19NS 3 DW DT+2 15032.03
11186: R. Synowiec - P. Dziedzic, 9.5, MP 20NS 4 SW S3+1 65052.08
12171: A. Lubojemski - G. Superson, 24.0, MP 23NS 5 HN CA+2 71050.52
12171: A. Lubojemski - G. Superson, 24.0, MP 24NS 2 SN C4-1 5075.91
13172: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 27NS 4 SE C6-1 5080.22
13172: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 28NS 4 SN DQ= 62067.74
14173: Z. Przeginiak - J. Pasich, 11.0, MP 31NS 4 SxS CA-2 5009.79
14173: Z. Przeginiak - J. Pasich, 11.0, MP 32NS 3 HxS S4-2 30013.14
15174: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP 1NS 2 HN D2+1 14059.37
15174: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP 2NS 3 NTE HA= 40012.57
 +/-
 WYNIK50.03
 MIEJSCE204