Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 lutego 2018

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 192: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1176: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU EW 3 NTS S8+4 52024.35
1176: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU EW 3 NTS D3+2 6607.86
2177: P. Radzikowski - P. Ludwikowski, 14.0, MP EW 6 NTW HJ-1 5012.50
2177: P. Radzikowski - P. Ludwikowski, 14.0, MP EW 4 HN S4+2 48036.46
3178: M. Praszałowicz - W. Klapper, 26.0, MP/SL EW 2 DW HK+2 13040.36
3178: M. Praszałowicz - W. Klapper, 26.0, MP/SL EW 4 SW C7= 62013.80
4179: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP EW 4 HN CK+3 71049.48
4179: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP EW 3 HE S2+1 17082.64
5180: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP EW 4 SE H9= 42062.64
5180: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP EW 4 SN DQ= 62032.26
6181: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP EW 3 CW D8+1 13073.45
6181: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP EW 4 SW HQ-2 20019.84
7182: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP EW 4 CN C6= 13053.39
7182: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP EW 4 CE HK+1 15077.49
8183: A. Jezioro - P. Stopa, 34.0, MP EW 3 NTN DK-1 10087.24
8183: A. Jezioro - P. Stopa, 34.0, MP EW 3 NTN H4+1 43030.37
9184: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP EW 6 DW HA-1 10013.23
9184: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP EW 3 NTN DT+3 69027.75
10185: M. Lankosz - B. Lesiecka, 16.0, MP EW 4 HW S7-1 1007.86
10185: M. Lankosz - B. Lesiecka, 16.0, MP EW 4 HE C9-1 5043.49
11187: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP NS 3 NTE D4-2 10086.79
11187: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP NS 2 HE SJ+3 20039.38
12186: R. Synowiec - P. Dziedzic, 9.5, MP NS 2 CS S7+3 15049.74
12186: R. Synowiec - P. Dziedzic, 9.5, MP NS 3 SN DA-1 5060.08
13171: A. Lubojemski - G. Superson, 24.0, MP NS 2 HS C7+2 17060.10
13171: A. Lubojemski - G. Superson, 24.0, MP NS 1 NTE S6= 9058.55
14172: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP NS 4 SN HJ-1 10017.59
14172: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP NS 3 SxN DQ-2 30023.23
15173: Z. Przeginiak - J. Pasich, 11.0, MP NS 4 SxS HK-2 30032.05
15173: Z. Przeginiak - J. Pasich, 11.0, MP NS 4 HxN DA-2 5006.44
 +/-
 WYNIK41.01
 MIEJSCE379