Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 lutego 2018

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 188: M. Krasowska - H. Święch, 11.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1172: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 3EW 3 NTN S5+2 46076.30
1172: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 4EW 4 HE DJ= 62050.00
2173: Z. Przeginiak - J. Pasich, 11.0, MP 7EW 4 HN DQ+1 65041.10
2173: Z. Przeginiak - J. Pasich, 11.0, MP 8EW 4 HN SJ= 42029.32
3174: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP 11EW 5 NTS S3= 46068.59
3174: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP 12EW 3 NTS HQ+1 63035.08
4175: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 15EW 3 NTW D2+1 43046.88
4175: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 16EW 4 HN S4+2 48036.46
5176: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU 19EW 3 DW HK+1 13040.36
5176: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU 20EW 4 SW H7+2 68085.94
6177: P. Radzikowski - P. Ludwikowski, 14.0, MP 23EW 4 HN CA+3 71049.48
6177: P. Radzikowski - P. Ludwikowski, 14.0, MP 24EW 2 HE CA+1 14057.51
7178: M. Praszałowicz - W. Klapper, 26.0, MP/SL 27EW 4 SE C6-1 5019.78
7178: M. Praszałowicz - W. Klapper, 26.0, MP/SL 28EW 3 NTN HQ+1 63014.15
8179: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 31EW 4 SxN CA-2 50090.21
8179: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 32EW 4 SxS CA-2 30086.86
9180: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP 1EW 3 HS D2-1 5090.62
9180: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP 2EW 3 NTE HA= 40087.43
10181: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 5EW 2 SN D5+2 17065.10
10181: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 6EW 3 NTS CT+1 43030.37
11182: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 9NS 4 SS H9-1 5075.13
11182: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 10NS 3 NTN D3+3 69072.25
12183: A. Jezioro - P. Stopa, 34.0, MP 13NS 2 HW S7+1 14048.17
12183: A. Jezioro - P. Stopa, 34.0, MP 14NS 3 NTE SQ= 40015.37
13184: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 17NS 3 DS HK-1 5063.21
13184: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 18NS 1 HE SJ+4 20039.38
14185: M. Lankosz - B. Lesiecka, 16.0, MP 21NS 4 SN DK-1 10016.06
14185: M. Lankosz - B. Lesiecka, 16.0, MP 22NS 3 SN DA= 14088.02
15187: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 25NS 2 HS DQ+2 17060.10
15187: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 26NS 2 HE H3+2 1702.95
 +/-
 WYNIK52.74
 MIEJSCE135