Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 lutego 2018

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 179: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1197: M. Kiepura - M. Sady, 17.0, MP NS 2 NTE SA-1 5070.21
1197: M. Kiepura - M. Sady, 17.0, MP NS 3 HE C2+2 20039.38
2194: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP NS 3 DW HK+1 13059.64
2194: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP NS 4 SW C7+1 65052.08
3195: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 12.0, MP NS 4 SS DA-1 10016.06
3195: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 12.0, MP NS 3 CE S2= 11036.20
4192: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.5, MP NS 4 HN CK+3 71050.52
4192: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.5, MP NS 3 HE S2+1 17017.36
5193: T. Bisping - P. Skałacki, 12.0, MP NS 3 SxE DK-1 20082.71
5193: T. Bisping - P. Skałacki, 12.0, MP NS 1 NTE ST= 9058.55
6190: B. Biernacki - M. Szłapak, 0.0, MP NS 4 SE H9= 42037.36
6190: B. Biernacki - M. Szłapak, 0.0, MP NS 3 SN D5= 14033.74
7191: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP NS 5 HE SK-1 10033.09
7191: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP NS 2 DE C5-2 10088.52
8188: M. Krasowska - H. Święch, 11.0, MP NS 4 SxN CA-2 5009.79
8188: M. Krasowska - H. Święch, 11.0, MP NS 4 SxS CA-2 30013.14
9189: L. Faber - Z. Pierzynka, 4.5, MP NS 5 HE SK-2 10060.77
9189: L. Faber - Z. Pierzynka, 4.5, MP NS 4 HN H8-1 10043.30
10202: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP NS 1 NTN DA+1 12033.85
10202: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP NS 3 NTE HA= 40012.57
11204: K. Chłobowski - P. Wydrzyński, 11.0, MP/MA EW 3 NTS D6+3 49054.43
11204: K. Chłobowski - P. Wydrzyński, 11.0, MP/MA EW 4 DxN CT-5 1400100.00
12203: A. Kuśper - M. Grzemowski, 0.5, MP EW 3 DxE DQ-2 30059.37
12203: A. Kuśper - M. Grzemowski, 0.5, MP EW 3 NTS H8+2 4608.64
13200: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP EW 4 HN SK= 62068.59
13200: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP EW 4 HN SJ= 42029.32
14201: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 14.0, MP EW 4 SxS SQ-1 10026.19
14201: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 14.0, MP EW 3 NTN S6+3 69027.75
15198: W. Gąssowski - M. Jaworski, 24.0, MP EW 3 NTS S8+3 49052.36
15198: W. Gąssowski - M. Jaworski, 24.0, MP EW 3 NTS C6+1 63035.08
 +/-
 WYNIK43.69
 MIEJSCE346