Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 lutego 2018

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 178: M. Praszałowicz - W. Klapper, 26.0, MP/SL, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1194: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP 15NS 3 NTW HJ+2 46025.26
1194: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP 16NS 3 NTS D5+2 46026.82
2195: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 12.0, MP 17NS 2 HE D4= 11055.70
2195: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 12.0, MP 18NS 3 HxE DK+2 7300.00
3192: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.5, MP 19NS 2 DW HK+2 13059.64
3192: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.5, MP 20NS 4 SW C7= 62086.20
4193: T. Bisping - P. Skałacki, 12.0, MP 21NS 4 SxN DK-1 2005.44
4193: T. Bisping - P. Skałacki, 12.0, MP 22NS 2 SN HK= 11081.25
5190: B. Biernacki - M. Szłapak, 0.0, MP 23NS 4 HN CA+1 65021.24
5190: B. Biernacki - M. Szłapak, 0.0, MP 24NS 2 HW D7= 11062.95
6191: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 25NS 2 HS C7+2 17060.10
6191: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 26NS 2 HW SA+1 14017.92
7188: M. Krasowska - H. Święch, 11.0, MP 27NS 4 SE C6-1 5080.22
7188: M. Krasowska - H. Święch, 11.0, MP 28NS 3 NTN HQ+1 63085.85
8189: L. Faber - Z. Pierzynka, 4.5, MP 29NS 3 SN HJ= 14042.01
8189: L. Faber - Z. Pierzynka, 4.5, MP 30NS 2 CE S3+1 11056.11
9202: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 31NS 4 SxS CA-2 5009.79
9202: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 32NS 2 SW HQ= 11043.30
10204: K. Chłobowski - P. Wydrzyński, 11.0, MP/MA 33NS 5 HxW SK-1 10060.77
10204: K. Chłobowski - P. Wydrzyński, 11.0, MP/MA 34NS 3 SE HA= 14029.90
11203: A. Kuśper - M. Grzemowski, 0.5, MP 1EW 4 HxN SA-1 10095.05
11203: A. Kuśper - M. Grzemowski, 0.5, MP 2EW 3 CE HK+1 13069.89
12200: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 3EW 3 NTS D6+4 52030.73
12200: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 4EW 4 HE DJ+1 65091.62
13201: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 14.0, MP 5EW 4 SN D3= 62048.18
13201: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 14.0, MP 6EW 3 NTS H8+1 43030.37
14198: W. Gąssowski - M. Jaworski, 24.0, MP 7EW 4 HN SK+1 65041.10
14198: W. Gąssowski - M. Jaworski, 24.0, MP 8EW 3 NTS SQ+2 4601.84
15199: M. Adamczyk - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 9EW 5 HxN CK-2 30044.18
15199: M. Adamczyk - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 10EW 3 NTS D4+3 69027.75
 +/-
 WYNIK46.37
 MIEJSCE283