Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 lutego 2018

Wyniki z 25 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 1: M. Chojnacki - R. Menzfeld, 9.0, DS, DS/104

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
114: S. Cygan - Z. Skórecki, 4.5, DS 7EW 4 HN CW+1 65041.10
114: S. Cygan - Z. Skórecki, 4.5, DS 8EW 6 HN SW-3 15091.62
29: T. Boroń - M. Urbaniak, 0.0, DS 11EW 3 DN SW+2 15084.03
29: T. Boroń - M. Urbaniak, 0.0, DS 12EW 3 NTS C3+1 63035.08
37: K. Baranowski - L. Moliński, 4.0, DS 5EW 3 NTN D5-1 10087.24
37: K. Baranowski - L. Moliński, 4.0, DS 6EW 3 NTN S7+1 43030.37
410: W. Kubas - M. Rój, 4.5, DS 17EW 3 HW DD= 14066.84
410: W. Kubas - M. Rój, 4.5, DS 18EW 3 HE DK+1 17025.13
513: W. Rój - Z. Wróblewski, 3.0, DS 13EW 2 HW S7+1 14051.83
513: W. Rój - Z. Wróblewski, 3.0, DS 14EW 4 HE C2-1 5043.49
62: L. Cieślak - A. Jabłonowski, 0.0, NZ 15NS 3 DE SA+1 13082.29
62: L. Cieślak - A. Jabłonowski, 0.0, NZ 16NS 4 HN C8+2 48063.54
76: M. Gostyńska - J. Hawryliszyn, 2.5, DS 21NS 4 SN DK-1 10016.06
76: M. Gostyńska - J. Hawryliszyn, 2.5, DS 22NS 3 SN HK-1 5060.08
85: D. Mujstra - L. Ros, 2.5, DS 25NS 2 HS C7+3 20082.71
85: D. Mujstra - L. Ros, 2.5, DS 26NS 2 NTE S10-1 10086.62
911: Z. Niemirski - R. Surowiak, 4.0, NZ/DS 3NS 3 NTS H6+3 49045.57
911: Z. Niemirski - R. Surowiak, 4.0, NZ/DS 4NS 3 NTE C4+2 6601.84
108: M. Hutnik - T. Janeczek, 3.0, DS 19NS 3 DW D10+2 15032.03
108: M. Hutnik - T. Janeczek, 3.0, DS 20NS 3 SW DA+2 20093.75
1112: B. Nowakowski - A. Szuszkiewicz, 6.5, DS 23EW 4 HN CK+2 68073.83
1112: B. Nowakowski - A. Szuszkiewicz, 6.5, DS 24EW 1 NTW S3+1 12043.26
124: J. Gdeczyk - J. Romańczyk, 8.0, DS 9EW 5 CE HK= 60072.22
124: J. Gdeczyk - J. Romańczyk, 8.0, DS 10EW 6 NTN D10= 14404.98
133: H. Pietrzykowska - J. Rząsa, 5.0, DS 1NS 4 CN S3= 13046.61
133: H. Pietrzykowska - J. Rząsa, 5.0, DS 2NS 3 NTE HK-1 5068.32
 +/-
 WYNIK55.02
 MIEJSCE84