Turniej na maksy

Piątek, 2 lutego 2018

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 9: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
112: M. Krzypkowski - Z. Kuc, 2.5, DS NS 2 HxE HA= 6700.00
112: M. Krzypkowski - Z. Kuc, 2.5, DS NS 3 SE D8-3 15088.24
112: M. Krzypkowski - Z. Kuc, 2.5, DS NS 4 SN CT= 62083.82
213: P. Litwiński - J. Staniów, 12.0, DS NS 4 SS D7+1 65094.12
213: P. Litwiński - J. Staniów, 12.0, DS NS 5 CW DT-3 15098.53
213: P. Litwiński - J. Staniów, 12.0, DS NS 4 NTE H8= 63050.00
35: J. Regdosz - A. Romański, 0.0, DS NS 4 SN D9+2 48077.94
35: J. Regdosz - A. Romański, 0.0, DS NS 1 HW DA+5 23044.12
35: J. Regdosz - A. Romański, 0.0, DS NS 5 SN DQ+1 68088.24
47: A. Czajka - A. Jankowska, 10.0, DS NS 5 HW S5-1 10073.53
47: A. Czajka - A. Jankowska, 10.0, DS NS 4 SE HA+2 48027.94
47: A. Czajka - A. Jankowska, 10.0, DS NS 3 NTE S8+2 46044.12
511: A. Chodowski - S. Greszta, 3.0, DS/OP EW 4 DxN SA-2 30097.06
511: A. Chodowski - S. Greszta, 3.0, DS/OP EW 2 HN C5-1 10082.35
511: A. Chodowski - S. Greszta, 3.0, DS/OP EW 3 NTE H5-3 30047.06
62: W. Skonieczny - J. Piernikowski, 12.0, DS EW 4 HE S3-1 10048.53
62: W. Skonieczny - J. Piernikowski, 12.0, DS EW 2 NTN S5= 12048.53
62: W. Skonieczny - J. Piernikowski, 12.0, DS EW 3 HE D4-2 10029.41
74: J. Więcławski - R. Rolka, 9.0, DS EW 3 CS D4= 11057.35
74: J. Więcławski - R. Rolka, 9.0, DS EW 4 DE HT= 13065.14
74: J. Więcławski - R. Rolka, 9.0, DS EW 3 SW H7-3 30051.47
810: L. Haber - A. Sobina, 8.0, DS EW 4 SS H6= 62033.82
810: L. Haber - A. Sobina, 8.0, DS EW 3 NTN DT-1 5058.82
810: L. Haber - A. Sobina, 8.0, DS EW 3 NTN H9+2 66065.14
914: A. Szczotka - S. Zagórski, 4.5, DS EW 3 NTE SQ+3 69041.13
914: A. Szczotka - S. Zagórski, 4.5, DS EW 3 NTN D7= 60067.75
914: A. Szczotka - S. Zagórski, 4.5, DS EW 4 DW SA-1 5044.68
 +/-
 WYNIK59.59
 MIEJSCE5