Turniej na maksy

Piątek, 2 lutego 2018

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: A. Chodowski - S. Greszta, 3.0, DS/OP, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
15: J. Regdosz - A. Romański, 0.0, DS NS 2 SN H3+1 14091.18
15: J. Regdosz - A. Romański, 0.0, DS NS 6 NTW S9-1 5095.59
15: J. Regdosz - A. Romański, 0.0, DS NS 5 NTE S6= 46044.12
26: K. Ćwik - J. Drozdowski, 17.0, DS NS 4 SN D9+2 48077.94
26: K. Ćwik - J. Drozdowski, 17.0, DS NS 2 DW S4+3 15070.59
26: K. Ćwik - J. Drozdowski, 17.0, DS NS 7 HxE CA-3 50064.71
37: A. Czajka - A. Jankowska, 10.0, DS NS 3 SS C8= 14072.06
37: A. Czajka - A. Jankowska, 10.0, DS NS 1 NTN S5+1 12051.47
37: A. Czajka - A. Jankowska, 10.0, DS NS 3 CW S6-1 5045.59
48: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS NS 6 NTE HT= 144012.73
48: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS NS 3 CS H9+1 13010.95
48: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS NS 2 CN DA+2 13089.05
59: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS NS 4 DxN SA-2 3002.94
59: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS NS 2 HN C5-1 10017.65
59: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS NS 3 NTE H5-3 30052.94
61: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS NS 3 NTN D6-1 10022.06
61: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS NS 3 CW HA= 11065.14
61: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS NS 3 CN D9+3 17033.82
72: W. Skonieczny - J. Piernikowski, 12.0, DS NS 4 SS D9= 62070.59
72: W. Skonieczny - J. Piernikowski, 12.0, DS NS 3 NTE D3+2 4604.41
72: W. Skonieczny - J. Piernikowski, 12.0, DS NS 5 NTE H4= 66013.24
83: W. Kubiński - A. Suchodolski, 8.0, DS NS 3 DS H5= 11066.18
83: W. Kubiński - A. Suchodolski, 8.0, DS NS 3 SxW DA-1 10045.59
83: W. Kubiński - A. Suchodolski, 8.0, DS NS 3 SN CT+1 17042.65
94: J. Więcławski - R. Rolka, 9.0, DS NS 5 SS H7-1 10013.24
94: J. Więcławski - R. Rolka, 9.0, DS NS 2 HN DA+1 14085.29
94: J. Więcławski - R. Rolka, 9.0, DS NS 4 HN S3+1 65025.78
 +/-
 WYNIK47.68
 MIEJSCE49