Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 1 lutego 2018

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
110Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
9.0
13.0
PKMP/3173.6082.109
239Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
3.0
WPWP/2472.4056.608
337Ewa Knapik
Leszek Zembrowski
5.0
4.0
WPWP/2472.4052.338
418Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
4.0
11.0
MPMP/3173.6050.977
543Ryszard Nowicki
John Catlow
4.0
2.0
WPWP/2472.4044.986
634Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/24740.835
742Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
5.0
7.0
WPWP/2472.4040.634
827Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/24730.533
94Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
1.5
2.0
DSDS/724.8030.222
106Marek Drecki
Roland Lippik
7.0
5.0
DSDS/724.8024.012
1140Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
11.0
7.0
WPWP/2472.4017.882
121Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/724.8016.522
139Piotr Markiewicz
Stanisław Prokuszki
5.0
4.0
MPMP/3173.6015.782
1412Andrzej Pietrucha
Artur Łysakowski
7.0
3.0
MPMP/3173.6011.492
1511Leszek Gabriel
Marian Kloch
7.0
4.0
MPMP/3173.609.611
1629Krzysztof Brudka
Lidia Gapińska
13.0
1.5
WPWP/2476.351
1726Maciej Masłowski
Sławomir Tomaszewski
2.0
2.0
WPWP/2472.031
183Ewa Sokolińska
Janusz Kozioł
1.0
2.0
DSDS/724.801.261
1922Wojciech Witkowski
Piotr Biderman
2.0
3.0
WPWP/2472.401.241
205Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/724.800.431
2133Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
1.5
WPWP/2472.40-0.901
2214Adam Krysa
Adam Stono
9.0
11.0
PK
MP
MP/3173.60-4.04
2323Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.40-6.88
2413Ryszard Skotarski
Maciej Rodzaj
12.0
7.0
MA
MP
MP/3173.60-6.91
257Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/724.80-7.07
2641Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/2472.40-7.80
2721Andrzej Gruszecki
Bogna Latowska
0.0
2.0
NZ
WP
WP/247-8.43
2836Krzysztof Galubiński
Henryk Duszyński
2.0
4.0
WPWP/2472.40-8.87
2938Barbara Kaiser
Stanisław Majchrzycki
0.0
0.0
NZWP/247-12.09
3032Adam Meller
Stefan Żuberek
5.0
4.0
WPWP/247-12.26
3131Zofia Mikołajczyk
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WPWP/2472.40-13.93
3225Paweł Fiebig
Grzegorz Piątek
2.5
1.0
WPWP/2472.40-20.00
3317Ziemowit Sacha
Kazimierz Szkołut
1.0
5.0
MPMP/3173.60-20.68
3416Andrzej Hycnar
Jędrzej Hycnar
13.0
2.5
PK
MP
MP/3173.60-20.68
352Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.0
DSDS/724.80-31.77
3635Jerzy Bajka
Jarosław Nowak
5.0
2.0
WPWP/247-31.89
3730Tadeusz Dziadykiewicz
Tomasz Powęzka
1.0
1.5
WPWP/2472.40-33.09
3815Robert Mostek
Jerzy Wielgus
4.0
4.0
MPMP/3173.60-34.56
3928Wojciech Przybylski
Eugeniusz Kubiak
0.5
0.5
WPWP/2472.40-46.35
4019Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.5
MPMP/317-49.48
4124Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
0.5
0.0
WP
NZ
WP/247-57.32

Statystyka ośrodków...