Turniej na maksy

Środa, 31 stycznia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
227Adam Harasimowicz
Tomasz Stryszawski
4.0
7.0
MPMP/4062.9715
447Piotr Stefanów
Stanisław Urbanowski
2.0
7.0
MPMP/4062.4113
564Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
3.0
21.0
MP
MA
MP/4062.2313
1429Tytus Bisping
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/4057.528
1961Jacek Kalinowski
Janusz Skrzypek
7.0
4.0
MPMP/4056.425
2044Janusz Natorski
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/4056.244
2348Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
7.0
MPMP/40-0.3755.063
2843Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/4054.303
3149Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
12.0
13.0
MPMP/4053.522
3337Aleksander Jezioro
Zbigniew Przeginiak
21.0
4.0
MPMP/4052.792
3535Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MPMP/4052.362
3756Marek Kiepura
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/4051.812
3933Ryszard Calik
Eugeniusz Somogyi
4.0
1.5
MPMP/4051.762
4039Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/4051.612
4151Zbigniew Pierzynka
Leszek Faber
1.5
3.0
MPMP/4051.381
4262Maria Krasowska
Marian Czopek
4.0
7.0
MPMP/4051.381
4445Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/4051.061
4763Kazimierz Dziadkowiec
Mirosław Sady
5.0
12.0
MPMP/4050.651
4855Marcin Krawczyk
Jacek Herman
12.0
11.0
MPMP/4050.431
5260Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/4049.77
5458Mieczysław Szwarc
Wiesław Sawa
4.0
2.5
MPMP/4049.39
5557Grzegorz Latała
Piotr Stopa
3.0
13.0
MPMP/4048.42
5638Adam Lenda
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/4048.33
6130Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MPMP/4047.51
6231Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.5
2.0
MPMP/4047.49
6342Anna Kuśper
Michał Grzemowski
0.5
0.0
MPMP/4047.11
6528Marek Jaworski
Grzegorz Superson
12.0
11.0
MPMP/4046.50
6850Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MPMP/4046.35
6934Leszek Kirsz
Jan Skuciński
4.0
5.0
MPMP/4046.33
7054Barbara Batkiewicz
Barbara Lesiecka
9.0
7.0
MPMP/4046.25
7236Barbara Konik
Krystyna Grzegorzewska
0.5
1.0
MPMP/4045.96
7341Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MPMP/4045.82
8240Wacław Gąssowski
Magdalena Lankosz
12.0
9.0
MPMP/4044.05
8746Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
4.0
MPMP/4043.01
8859Sławomir Skocz
Artur Korzybski
2.0
2.0
MPMP/4042.06
9132Leszek Ochał
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4041.54
9452Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
0.5
2.0
MPMP/4041.09
9753Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4037.85

Statystyka ośrodków...