Turniej na maksy

Środa, 31 stycznia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 60: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
632: L. Ochał - Z. Gędłek, 7.5, MP NS 2 HW CJ-1 10083.67
632: L. Ochał - Z. Gędłek, 7.5, MP NS 031.63
632: L. Ochał - Z. Gędłek, 7.5, MP NS 3 HS S5-2 2008.16
737: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP EW 4 SN HK= 42010.20
737: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP EW 3 SN CK-1 10079.59
737: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP EW 2 NTN H7-1 5065.94
834: L. Kirsz - J. Skuciński, 9.0, MP EW 3 SE DK-1 10021.43
834: L. Kirsz - J. Skuciński, 9.0, MP EW 1 NTW D9+1 12089.80
834: L. Kirsz - J. Skuciński, 9.0, MP EW 6 SS H9= 98048.98
949: A. Dudzik - A. Lubojemski, 25.0, MP EW 3 CE HQ+1 13034.69
949: A. Dudzik - A. Lubojemski, 25.0, MP EW 2 DxW H6-2 30017.35
949: A. Dudzik - A. Lubojemski, 25.0, MP EW 4 SxN H6-1 20090.82
1142: A. Kuśper - M. Grzemowski, 0.5, MP NS 4 SN C6+1 45061.22
1142: A. Kuśper - M. Grzemowski, 0.5, MP NS 4 HE DQ+1 65045.92
1142: A. Kuśper - M. Grzemowski, 0.5, MP NS 3 NTW D8+1 43030.61
1339: M. Orłowicz - A. Stanek, 3.0, MP EW 3 NTS S3= 40044.79
1339: M. Orłowicz - A. Stanek, 3.0, MP EW 4 SW C6-1 5027.68
1339: M. Orłowicz - A. Stanek, 3.0, MP EW 4 HW CK-2 2008.35
1440: W. Gąssowski - M. Lankosz, 21.0, MP EW 4 HN DA-1 10068.37
1440: W. Gąssowski - M. Lankosz, 21.0, MP EW 3 HE DA-1 5060.20
1440: W. Gąssowski - M. Lankosz, 21.0, MP EW 5 CE HA-1 10036.73
1628: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP NS 3 NTS H9= 60058.16
1628: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP NS 4 HS C6-1 5052.04
1628: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP NS 4 CW DK+1 15036.73
1752: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.5, MP NS 2 HE DK+1 14061.22
1752: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.5, MP NS 4 SN CA+2 48091.84
1752: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.5, MP NS 6 CN C7+1 94077.55
 +/-
 WYNIK49.77
 MIEJSCE52