Turniej na maksy

Środa, 31 stycznia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 50: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
632: L. Ochał - Z. Gędłek, 7.5, MP 1EW TD 50.00
632: L. Ochał - Z. Gędłek, 7.5, MP 2EW TD 50.00
632: L. Ochał - Z. Gędłek, 7.5, MP 3EW TD 50.00
733: R. Calik - E. Somogyi, 5.5, MP 4EW 2 HN S8+1 14028.57
733: R. Calik - E. Somogyi, 5.5, MP 5EW 2 SN HK= 11044.90
733: R. Calik - E. Somogyi, 5.5, MP 6EW 4 SE C4-2 2008.16
1149: A. Dudzik - A. Lubojemski, 25.0, MP 7NS 2 HE DK+1 14061.22
1149: A. Dudzik - A. Lubojemski, 25.0, MP 8NS 4 SN CA+1 45072.45
1149: A. Dudzik - A. Lubojemski, 25.0, MP 9NS 3 NTS H2+4 52039.80
1146: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP 16NS 2 SS DK-3 15047.96
1146: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP 17NS 1 NTN H5= 9021.43
1146: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP 18NS 3 SN S7= 14074.49
1330: S. Błaszczyk - A. Wójcik, 6.0, MP 19NS 4 SN S5+1 45061.22
1330: S. Błaszczyk - A. Wójcik, 6.0, MP 20NS 4 HW DK+1 65045.92
1330: S. Błaszczyk - A. Wójcik, 6.0, MP 21NS 3 NTW S5+1 43030.61
1441: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP 22EW 3 SE DK-1 10021.43
1441: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP 23EW 1 NTE D9= 9050.00
1441: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP 24EW 6 SN H6= 98048.98
1540: W. Gąssowski - M. Lankosz, 21.0, MP 13NS 2 HN DJ-2 20018.37
1540: W. Gąssowski - M. Lankosz, 21.0, MP 14NS 2 NTE H8-2 10083.67
1540: W. Gąssowski - M. Lankosz, 21.0, MP 15NS 1 NTE H5+1 12053.06
1557: G. Latała - P. Stopa, 16.0, MP 25NS 5 CxS H5-2 3006.12
1557: G. Latała - P. Stopa, 16.0, MP 26NS 3 SN CK= 14052.04
1557: G. Latała - P. Stopa, 16.0, MP 27NS 3 DN H6-1 5034.06
1835: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP 10NS 3 NTS H7= 60058.16
1835: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP 11NS 4 HN CA-1 5052.04
1835: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP 12NS 3 DE HQ-1 5086.73
 +/-
 WYNIK46.35
 MIEJSCE68