Turniej na maksy

Środa, 31 stycznia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 38: A. Lenda - K. Lenda, 8.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
939: M. Orłowicz - A. Stanek, 3.0, MP EW 4 SN HK-1 5051.02
939: M. Orłowicz - A. Stanek, 3.0, MP EW 2 SN CK+1 14047.96
939: M. Orłowicz - A. Stanek, 3.0, MP EW 4 HW D4-3 15019.71
1029: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP NS 3 DS H3-4 4006.12
1029: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP NS 4 SN CA+2 48091.84
1029: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP NS 3 NTS CJ+4 52039.80
1256: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP NS 3 NTS C5= 40055.21
1256: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP NS 4 SW D5= 42020.24
1256: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP NS 1 NTE S4+1 12023.97
1257: G. Latała - P. Stopa, 16.0, MP NS 2 HN S8+1 14071.43
1257: G. Latała - P. Stopa, 16.0, MP NS 2 SN HK= 11055.10
1257: G. Latała - P. Stopa, 16.0, MP NS 3 HxS SA-1 10040.82
1239: M. Orłowicz - A. Stanek, 3.0, MP EW 3 NTS HT+1 6308.16
1239: M. Orłowicz - A. Stanek, 3.0, MP EW 3 HN C2-1 5047.96
1239: M. Orłowicz - A. Stanek, 3.0, MP EW 3 CW DK+2 15063.27
1342: A. Kuśper - M. Grzemowski, 0.5, MP EW 2 NTS D6-2 20081.63
1342: A. Kuśper - M. Grzemowski, 0.5, MP EW 3 NTE H6-3 1501.02
1342: A. Kuśper - M. Grzemowski, 0.5, MP EW 3 DW D4= 11025.51
1552: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.5, MP NS 2 NTW H6+1 15047.96
1552: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.5, MP NS 2 NTS DA+1 15068.37
1552: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.5, MP NS 4 HW SA-2 10056.12
1740: W. Gąssowski - M. Lankosz, 21.0, MP NS 4 SN C6+1 45061.22
1740: W. Gąssowski - M. Lankosz, 21.0, MP NS 5 HE DQ= 65045.92
1740: W. Gąssowski - M. Lankosz, 21.0, MP NS 3 NTW D8+1 43030.61
1732: L. Ochał - Z. Gędłek, 7.5, MP NS 4 HxW D9-1 20094.90
1732: L. Ochał - Z. Gędłek, 7.5, MP NS 3 SE DK-2 20097.96
1732: L. Ochał - Z. Gędłek, 7.5, MP NS 6 SS HT= 98051.02
 +/-
 WYNIK48.33
 MIEJSCE56