Turniej na maksy
Poniedziałek, 29 stycznia 2018
Wyniki z 24 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
104
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
4.0
4.0
LD
LD/48
64.57
42
2
312
Zbigniew Marciniak
Rafał Mikołajczak
4.0
2.0
WP
WP/147
64.04
42
3
356
Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
19.0
WP
SL
WP/244
63.94
41
4
45
Mariusz Bielski
Mariusz Krakowiak
4.0
5.0
KP
KP/50
63.80
41
5
96
Arkadiusz Gotwald
Mirosław Marszał
2.5
5.0
LD
LD/48
62.83
40
6
35
Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
4.0
4.0
DS
DS/72
62.34
40
7
74
Zdzisław Kulesza
Sławomir Rutecki
9.0
7.0
LB
LB/265
61.98
39
8
13
Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
12.0
11.0
DS
DS/67
61.91
39
9
269
Krzysztof Chmiel
Rafał Furgal
4.0
4.0
SL
SL/87
61.87
38
10
143
Tadeusz Osiecki
Zenon Filipiak
2.5
2.5
MA
MA/86
61.65
38
11
300
Paweł Siwiński
Adam Kozłowski
12.0
12.0
LB
WP/147
61.62
37
12
277
Zdzisław Małek
Krzysztof Zieliński
9.0
7.0
SL
SL/87
61.54
37
13
287
Stefan Kowalczyk
Jerzy Radomski
18.0
12.0
SL
SL/87
61.08
36
14
199
Tadeusz Garbacik
Jerzy Michałek
12.0
21.0
MP
SL
MP/40
60.93
36
15
144
Anna Liszewska
Radosław Liszewski
1.5
1.5
MA
MA/86
60.82
35
16
250
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
12.0
12.0
PM
PM/102
60.76
35
17
146
Sławomir Moroz
Ireneusz Liberadzki
2.5
2.5
MA
MA/86
60.40
34
18
116
Adam Karczmarz
Sławomir Grędziński
5.0
7.0
WM
MA/321
60.33
34
19
178
Jan Lipior
Tomasz Mazur
5.0
3.0
PK
MP/317
60.24
34
20
131
Aleksander Marciniak
Wiesław Skupiński
7.0
3.0
MA
MA/65
60.17
33
21
364
Andrzej Pożerski
Wojciech Morawski
4.0
2.5
ZP
ZP/325
59.62
33
22
187
Aleksander Jezioro
Wacław Gąssowski
21.0
12.0
MP
MP/40
59.60
32
23
48
Jarosław Żurawski
Stanisław Łański
4.0
9.0
KP
KP/50
59.50
32
24
355
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WP
WP/244
59.40
31
25
357
Andrzej Jabłoński
Piotr Wilczok
4.0
3.0
ZP
ZP/325
59.35
31
26
286
Marek Witek
Karol Ruszkiewicz
21.0
5.0
SL
LD
SL/87
59.30
30
27
358
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
7.0
5.0
ZP
ZP/325
59.08
30
28
100
Andrzej Krakowiak
Zbigniew Szymczyk
5.0
5.0
LD
LD/48
58.92
30
29
334
Marcin Pędziński
Sławomir Piechocki
15.0
9.0
WP
LB
WP/244
58.77
29
30
298
Mieczysław Łebedyński
Wojciech Kus
4.0
3.0
WP
WP/147
58.66
29
31
319
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/244
58.65
28
32
288
Marek Skulimowski
Tomasz Bednarek
5.0
7.0
SL
SL/87
58.41
28
33
129
Danuta Krupnik
Piotr Nowicki
5.0
5.0
WM
LD
MA/65
58.38
27
34
151
Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
2.5
2.5
WM
MA/88
58.38
27
35
60
Wojciech Giżyński
Eugeniusz Krawczyk
5.0
9.0
KP
KP/50
58.30
26
36
376
Bogdan Trun
Krzysztof Lipowski
4.0
3.0
ZP
ZP/325
58.08
26
37
342
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
WP
WP/244
57.82
26
38
61
Rafał Szafranek
Piotr Proporowicz
4.0
5.0
KP
KP/50
57.82
25
39
268
Mariusz Herwich
Adam Esnekier
5.0
7.0
SL
SL/87
57.79
25
40
200
Robert Podsiadły
Janusz Natorski
4.0
5.0
MP
MP/40
57.67
24
41
325
Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
4.0
WP
WP/244
57.63
24
42
119
Piotr Watemborski
Marek Krowicki
1.5
2.0
MA
MA/46
57.22
23
43
73
Leszek Wójcik
Andrzej Zielony
11.0
5.0
WP
LB/265
57.14
23
44
346
Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WP
WP/244
57.06
22
45
134
Bolesław Krzewski
Adam Amrozy
9.0
3.0
LD
MA/65
56.99
22
46
44
Halina Pientka
Michał Dolny
2.5
2.0
KP
KP/50
56.94
22
47
280
Andrzej Bacik
Alfred Bartkowiak
9.0
5.0
SL
SL/87
56.91
21
48
211
Andrzej Duda
Tomasz Tapper
3.0
2.5
OP
OP/273
56.86
21
49
109
Dawid Kołodziejski
Piotr Marudziński
1.0
5.0
WM
MA/321
56.78
20
50
43
Włodzimierz Maćkowski
Józef Szulc
2.0
2.0
KP
KP/50
56.68
20
51
135
Janusz Maruszewski
Roman Kiełkiewicz
4.0
4.0
MA
MA/65
56.67
19
52
121
Marek Himicz
Grzegorz Szelenbaum
0.0
1.0
MA
MA/46
56.67
19
53
259
Marek Fijałkowski
Krzysztof Niemkiewicz
2.0
5.0
PM
PM/102
56.66
18
54
194
Marek Dąbek
Leszek Faber
2.5
3.0
MP
MP/40
56.65
18
55
208
Jan Prajsnar
Jacek Herman
3.0
11.0
MP
MP/40
56.57
18
56
234
Andrzej Jakimiec
Dariusz Hutnik
5.0
5.0
PD
PD/81
56.43
17
57
223
Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
2.0
2.0
OP
OP/95
56.34
17
58
274
Henryk Grządziel
Mirosław Białożyt
13.0
13.0
SL
SL/87
56.32
16
59
303
Mirosław Jankowski
Robert Góralczyk
0.5
2.0
WP
WP/147
56.28
16
60
236
Janusz Galewski
Mieczysław Kudźma
4.0
5.0
PD
PD/81
56.19
15
61
171
Tadeusz Urbanek
Zbigniew Wilisowski
5.0
5.0
PK
MP/317
56.00
15
62
149
Jerzy Sadowski
Bogdan Jaskulski
3.0
3.0
MA
MA/88
56.00
14
63
294
Andrzej Szymczak
Ireneusz Kowalczyk
17.0
21.0
SL
SL/87
55.99
14
64
203
Wit Klapper
Andrzej Lubojemski
21.0
13.0
SL
MP
MP/40
-0.19
55.91
14
65
230
Marian Urwanowicz
Andrzej Prasalski
9.0
7.0
PD
PD/81
55.90
13
66
375
Sławomir Dąbrowski
Bogdan Trzyciecki
0.0
0.0
NZ
ZP/325
55.78
13
67
347
Jerzy Bajka
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WP
WP/244
55.76
12
68
10
Ryszard Menzfeld
Maciej Chojnacki
5.0
4.0
DS
DS/104
55.68
12
69
172
Bronisław Micek
Zbgniew Maj
7.0
0.0
MP
MP/317
55.59
11
70
373
Waldemar Wochna
Dariusz Głowiński
4.0
2.0
ZP
ZP/325
55.51
11
71
29
Ryszard Makuch
Roland Lippik
5.0
5.0
DS
DS/72
55.48
10
72
251
Bogdan Małysz
Marek Niesłuchowski
18.0
5.0
PM
PM/102
55.44
10
73
122
Andrzej Sokołowski
Dariusz Piotrkiewicz
2.5
2.0
MA
MA/46
55.35
10
74
39
Andrzej Drzewiecki
Zenon Biczkowski
5.0
5.0
KP
KP/50
55.31
9
75
173
Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.5
MP
MP/317
55.30
9
76
46
Tomasz Borucki
Robert Rychlicki
5.0
5.0
KP
KP/50
55.29
9
77
152
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MA
MA/88
55.24
9
78
93
Adam Motyka
Karol Kałuziński
3.0
5.0
LD
LD/48
55.19
9
79
367
Krzysztof Rutkowski
Czesław Niewadził
2.0
0.0
ZP
NZ
ZP/325
55.19
9
80
216
Ryszard Wojnarski
Jan Wojnarski
3.0
0.0
OP
OP/273
55.15
8
81
174
Andrzej Hycnar
Wacław Sypień
13.0
5.0
PK
MP
MP/317
55.11
8
82
68
Marek Marciniak
Czesław Plachimowicz
3.0
5.0
LB
LB/263
55.08
8
83
5
Krzysztof Baranowski
Lech Moliński
1.5
2.5
DS
DS/104
55.02
8
84
283
Jacek Stokowacki
Leszek Niemiec
4.0
13.0
SL
SL/87
54.95
8
85
309
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
12.0
9.0
WP
WP/147
54.89
8
86
198
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
2.5
MP
MP/40
54.86
8
87
137
Irena Kaca
Wiesław Kaca
1.5
1.5
MA
MA/86
54.81
8
88
112
Dariusz Biedrzycki
Andrzej Wardziński
7.0
0.0
MA
MA/321
54.80
8
89
337
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
LD
WP/244
54.77
8
90
327
Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
1.5
WP
WP/244
54.77
8
91
155
Jerzy Dusza
Jerzy Grabowski
3.0
7.0
MP
MP/138
54.74
8
92
88
Mirosław Andrzejczak
Karol Pokorski
4.0
7.0
LD
LD/119
54.63
8
93
53
Zbigniew Rafalski
Lech Łaniewski
0.0
13.0
KP
KP/50
54.60
7
94
275
Tadeusz Biskup
Jan Stachowski
5.0
4.0
SL
SL/87
54.57
7
95
243
Józef Idczak
Krzysztof Antas
7.0
19.0
PM
PM/102
54.56
7
96
215
Władysław Linkiewicz
Krzysztof Wołynkiewicz
4.0
5.0
OP
OP/273
54.55
7
97
6
Jan Pawlikaniec
Adam Szuszkiewicz
5.0
2.5
DS
DS/104
54.45
7
98
264
Jacek Michalski
Marek Kostur
3.0
5.0
SL
SL/87
54.41
7
99
17
Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
4.0
3.0
DS
DS/67
54.37
7
100
63
Wiesław Skowron
Cezary Żuchowski
4.0
3.0
LB
LB/263
54.37
7
101
297
Janina Winnowicz
Andrzej Winnowicz
4.0
4.0
WP
WP/147
54.27
7
102
64
Andrzej Rękosiak
Maciej Wierzbicki
7.0
9.0
LB
LB/263
54.16
7
103
33
Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
DS
DS/72
54.13
7
104
212
Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OP
OP/273
54.06
7
105
18
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
4.0
4.0
DS
DS/67
54.05
7
106
50
Piotr Szczuka
Tadeusz Wasilewski
9.0
5.0
KP
KP/50
53.95
7
107
362
Genowefa Grenik
Jolanta Kędzierska
0.0
0.0
NZ
ZP/325
53.86
6
108
321
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/244
53.77
6
109
219
Piotr Bielecki
Adrian Spyrka
5.0
4.0
OP
OP/273
53.76
6
110
324
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
WP/244
53.76
6
111
4
Halina Pietrzykowska
Jerzy Gdeczyk
2.5
3.0
DS
DS/104
53.75
6
112
374
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
7.0
7.0
ZP
ZP/325
53.55
6
113
316
Ewa Knapik
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WP
WP/244
53.51
6
114
108
Kazimierz Głowacki
Wojciech Palmowski
2.0
9.0
MA
MA/321
53.31
6
115
124
Andrzej Kretkowski
Janusz Kafel
3.0
3.0
MA
KP
MA/46
53.30
6
116
258
Wacław Janicki
Edmund Pinkiewicz
17.0
12.0
WP
PM
PM/102
53.12
6
117
32
Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
5.0
DS
DS/72
53.03
6
118
27
Aleksander Czajka
Maciej Rochowicz
7.0
5.0
DS
DS/67
53.01
6
119
21
Zdzisław Malkiewicz
Andrzej Robak
4.0
4.0
DS
DS/67
53.00
6
120
72
Andrzej Szkiel
Tadeusz Wolniczak
4.0
5.0
LB
LB/265
52.94
5
121
58
Piotr Centek
Marek Bałabuch
1.0
2.0
KP
KP/50
52.84
5
122
138
Piotr Trębski
Krzysztof Pietruszka
2.0
2.5
MA
MA/86
52.78
5
123
11
Małgorzata Gostyńska
Bogdan Nowakowski
1.0
4.0
DS
DS/104
52.78
5
124
165
Artur Łysakowski
Andrzej Pietrucha
3.0
7.0
MP
MP/317
52.71
5
125
217
Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.5
0.5
OP
OP/273
52.71
5
126
306
Piotr Stefański
Jan Jarmuż
4.0
4.0
KP
WP/147
52.66
5
127
270
Janusz Pisarek
Stanisław Adamczyk
7.0
7.0
SL
SL/87
52.57
5
128
95
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LD
LD/48
-0.54
52.54
5
129
89
Andrzej Tybura
Czesław Pawłosik
5.0
3.0
LD
LD/119
52.53
5
130
70
Władysław Biernat
Andrzej Parmonik
4.0
5.0
LB
LB/263
52.51
5
131
318
Zbigniew Przybylczak
Adam Peszke
4.0
5.0
WP
WP/244
52.43
5
132
52
Zbigniew Mossakowski
Karol Nowak
3.0
2.5
KP
KP/50
52.40
5
133
177
Jacek Gąsiorek
Zbigniew Niziołek
2.5
2.0
PK
MP/317
52.38
4
134
159
Sławomir Czech
Roman Narewski
4.0
5.0
MP
MP/138
52.22
4
135
241
Stanisław Brzozowski
Andrzej Malinowski
7.0
5.0
PM
PM/102
52.20
4
136
291
Andrzej Piecuch
Mirosław Zieliński
9.0
13.0
SL
SL/87
52.07
4
137
249
Paweł Gruszczyński
Remigiusz Góralczyk
5.0
5.0
LB
ZP
PM/102
52.03
4
138
313
Jerzy Mścisz
Eugeniusz Grzybek
13.0
9.0
WP
WP/244
52.03
4
139
349
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.0
WP
WP/244
51.93
4
140
125
Sławomir Tyndorf
Grzegorz Górecki
3.0
4.0
MA
MA/46
51.91
4
141
255
Jan Wieczorek
Jerzy Kajzer
9.0
5.0
PM
PM/102
51.91
4
142
145
Szymon Pawłowski
Piotr Pyrak
0.0
0.5
MA
MA/86
51.89
4
143
354
Stefan Masternak
Marek Górny
5.0
5.0
WP
WP/244
51.85
4
144
86
Jerzy Kudlik
Zbyszek Ratajczak
1.5
2.0
LD
LD/119
51.80
4
145
350
Piotr Długi
Krzysztof Galubiński
2.5
2.0
WP
WP/244
51.78
4
146
97
Szymon Rogut
Zbigniew Kowalczyk
1.0
2.0
LD
LD/48
51.67
3
147
226
Marian Krasowski
Mirosław Hryszko
7.0
5.0
PD
PD/81
51.64
3
148
348
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
3.0
2.0
WP
WP/244
51.56
3
149
209
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
0.5
1.0
MP
MP/40
51.53
3
150
190
Dariusz Motyl
Janusz Wrześniak
1.0
3.0
MP
MP/40
51.49
3
151
90
Jarosław Malarski
Paweł Babecki
2.0
4.0
LD
LD/119
51.45
3
152
371
Aniela Jarnutowska
Andrzej Doliński
0.0
0.0
NZ
ZP/325
51.43
3
153
257
Robert Krawczyk
Adam Suchodolski
5.0
3.0
PM
PM/102
51.36
3
154
320
Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/244
51.13
3
155
366
Ryszard Borowski
Krzysztof Stec
0.0
0.0
NZ
ZP/325
51.13
3
156
169
Zbigniew Świderek
Władysław Słowik
4.0
11.0
MP
MP/317
51.12
3
157
343
Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
5.0
12.0
WP
WP/244
51.09
3
158
163
Wojciech Paszko
Marek Pietraszek
7.0
18.0
MP
PK
MP/317
51.08
3
159
369
Michał Daź
Ludwik Padewski
0.0
0.0
NZ
ZP/325
51.07
2
160
37
Jan Kulczycki
Zofia Diakowska
2.0
2.5
DS
DS/72
51.02
2
161
256
Józef Pochroń
Krzysztof Czapczyk
19.0
3.0
PM
PM/102
51.01
2
162
180
Leszek Gabriel
Sebastian Piotrowski
7.0
0.5
MP
MP/317
50.99
2
163
195
Adam Owoc
Leszek Ochał
2.5
2.5
MP
MP/40
50.98
2
164
299
Robert Górny
Rajmund Wiśniewski
4.0
4.0
KP
WP/147
50.91
2
165
182
Maciej Rodzaj
Witold Stachnik
7.0
7.0
MP
MA
MP/317
50.84
2
166
295
Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SL
SL/87
50.83
2
167
186
Mirosław Sady
Barbara Batkiewicz
12.0
9.0
MP
MP/40
0.38
50.79
2
168
231
Jarosław Roszczenko
Bogusław Kozakiewicz
3.0
1.0
PD
PD/81
50.75
2
169
23
Leszek Haber
Andrzej Sobina
5.0
3.0
DS
DS/67
50.74
2
170
322
Małgorzata Zielonacka
Piotr Czarnecki
2.0
2.0
WP
WP/244
50.71
2
171
239
Danuta Żabicka
Marek Kryniewski
7.0
5.0
PM
PM/102
50.64
2
172
314
John Catlow
Andrzej Dymek
2.0
4.0
WP
WP/244
50.62
1
173
254
Zdzisław Jędrzejczak
Kazimierz Dominiak
4.0
9.0
PM
PM/102
50.58
1
174
15
Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
3.0
5.0
DS
DS/67
50.54
1
175
98
Marcin Zbroja
Jerzy Gaworczyk
5.0
5.0
LD
LD/48
50.47
1
176
117
Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
1.5
4.0
MA
MA/321
50.46
1
177
201
Tomasz Stryszawski
Maciej Kędzierski
7.0
2.5
MP
MP/40
50.41
1
178
338
Marian Kanikowski
Janusz Kopras
3.0
4.0
WP
WP/244
50.36
1
179
305
Leszek Nowakowski
Andrzej Przybylski
1.5
2.0
WP
WP/147
50.34
1
180
196
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MP
MP/40
50.28
1
181
238
Alfred Koda
Leszek Rutkowski
4.0
3.0
PD
PD/81
50.22
1
182
197
Jerzy Pasich
Mieczysław Szwarc
7.0
4.0
MP
MP/40
50.09
1
183
282
Marian Sokołowski
Jerzy Ciesielczuk
1.0
12.0
SL
SL/87
50.08
1
184
233
Stanisław Pochodowicz
Sławomir Juchnicki
5.0
5.0
PD
PD/81
50.04
1
185
118
Stanisław Westwalewicz
Stanisław Bronowski
4.0
4.0
MA
MA/321
50.04
186
240
Mirosław Małypan
Piotr Suchodolski
4.0
5.0
PM
PM/102
50.02
187
85
Dariusz Wojtasiak
Ryszard Zawadzki
0.0
0.5
LD
LD/119
49.95
188
352
Mieczysław Szczechowiak
Grzegorz Wichtowski
4.0
5.0
WP
WP/244
49.91
189
284
Andrzej Staszek
Edwin Szenkelbach
5.0
9.0
SL
SL/87
49.90
190
296
Krzysztof Śliwoń
Piotr Matkowski
13.0
13.0
SL
SL/87
49.76
191
261
Ryszard Łazikiewicz
Andrzej Hermansdorfer
7.0
7.0
SL
SL/87
49.75
192
224
Grażyna Majchrowska
Jerzy Majchrowski
2.5
0.0
OP
OP/95
49.74
193
47
Bogumił Drews
Mirosław Kuśmierek
0.5
1.5
KP
KP/50
49.74
194
107
Hilary Ślesicki
Zbigniew Garlej
4.0
4.0
WP
MA
MA/321
49.71
195
114
Dominik Głowacki
Przemysław Ślesicki
1.5
7.0
WM
MA
MA/321
49.70
196
317
Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WP
WP/244
49.67
197
164
Robert Piechota
Małgorzata Rojkowicz
5.0
5.0
PK
MP/317
49.64
198
3
Mirosław Urbaniak
Tadeusz Boroń
0.0
0.0
DS
DS/104
49.48
199
175
Andrzej Janda
Zdzisław Żuber
5.0
3.0
PK
MP/317
49.47
200
176
Jerzy Matelowski
Bogdan Ortyl
3.0
0.0
PK
MP/317
49.43
201
7
Marian Hutnik
Tadeusz Janeczek
0.0
3.0
DS
DS/104
49.38
202
77
Piotr Rewak
Józef Sikora
3.0
5.0
LB
LB/265
49.38
203
227
Wojciech Jabłoński
Kamil Sawwa
5.0
4.0
PD
PD/81
49.38
204
158
Tadeusz Przybycień
Sławomir Kowalski
2.0
2.0
MP
MP/138
49.22
205
206
Konrad Ciborowski
Magdalena Fornal
11.0
0.0
MP
MP/40
49.21
206
157
Eugeniusz Liana
Stanisław Przybylski
1.0
2.0
MP
MP/138
49.19
207
78
Henryk Choiński
Stanisław Miłaszewicz
3.0
5.0
LB
LB/265
49.18
208
38
Andrzej Kaźmierczak
Sławomir Zimniak
12.0
5.0
DS
DS/72
49.16
209
130
Leszek Łuniewski
Jarosław Szczygieł
12.0
4.0
LD
MA
MA/65
49.12
210
128
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
2.5
7.0
MA
LD
MA/65
49.07
211
167
Józef Turecki
Tadeusz Chmielowiec
3.0
4.0
PK
MP/317
49.06
212
20
Marian Krzypkowski
Mirosław Kawecki
1.5
0.0
DS
DS/67
48.93
213
16
Wojciech Potoczny
Stanisław Kulpaczyński
5.0
5.0
DS
DS/67
48.90
214
222
Tomasz Prądzyński
Maciej Sachs
4.0
1.0
OP
OP/95
48.88
215
207
Stanisław Urbanowski
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
5.0
MP
MP/40
48.83
216
271
Zbigniew Hylaszek
Zygmunt Sienicki
7.0
13.0
SL
SL/87
48.76
217
102
Henryk Żywioł
Zbigniew Dworzyński
0.0
0.0
LD
LD/48
48.71
218
252
Aleksander Górski
Kamil Puczyłowski
1.5
1.5
PM
PM/102
48.66
219
204
Waldemar Rybka
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MP
MP/40
48.58
220
229
Władysław Szałkiewicz
Mirosław Morchat
4.0
5.0
PD
PD/81
48.57
221
66
Barbara Soroko
Mieczysław Kańdulski
2.0
2.0
LB
LB/263
48.54
222
344
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
2.5
WP
WP/244
48.53
223
14
Lech Kostecki
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DS
DS/67
48.52
224
40
Andrzej Karczewski
Andrzej Sielużycki
3.0
2.5
KP
KP/50
48.52
225
202
Zbigniew Przeginiak
Zdzisław Gędłek
4.0
5.0
MP
MP/40
48.47
226
162
Piotr Markiewicz
Sławomir Reising
5.0
3.0
MP
MP/317
48.41
227
365
Alojzy Stępień
Jerzy Świętoń
0.0
0.0
NZ
ZP/325
48.39
228
248
Jacek Lew
Antoni Sękowski
15.0
18.0
PM
PM/102
48.35
229
83
Sławomir Pawłowski
Bogusław Świeżawski
1.0
1.0
LD
LD/119
48.34
230
266
Krzysztof Sala
Eugeniusz Zalewski
3.0
9.0
SL
SL/87
48.33
231
253
Dariusz Zieliński
Lechosław Suszka
4.0
5.0
PM
PM/102
48.30
232
101
Jacek Szkup
Andrzej Skowroński
5.0
2.5
LD
LD/48
48.28
233
71
Tadeusz Birecki
Mirosław Miłaszewicz
5.0
5.0
LB
LB/265
48.26
234
62
Zbigniew Dąbek
Marian Jankowski
5.0
4.0
KP
KP/50
48.26
235
82
Mieczysław Skowroński
Tadeusz Telicki
0.0
0.5
LB
LB/265
48.16
236
191
Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP
MP/40
48.12
237
205
Marek Adamczyk
Paweł Skałacki
7.0
7.0
MP
MP/40
48.09
238
263
Henryk Kopernok
Aleksander Drabczyk
5.0
3.0
SL
SL/87
48.09
239
332
Jarosław Nowak
Janusz Suszczyński
2.0
4.0
WP
WP/244
48.05
240
210
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
12.0
11.0
MP
MP/40
47.91
241
24
Marcin Motykiewicz
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DS
DS/67
47.88
242
225
Andrzej Raczkowski
Tomasz Bliński
5.0
7.0
PD
PD/81
47.86
243
87
Zdzisław Majer
Adam Zaczek
2.5
2.5
LD
LD/119
47.86
244
311
Andrzej Chudy
Marek Piechociński
3.0
5.0
WP
WP/147
47.85
245
12
Zbigniew Skórecki
Stanisław Cygan
3.0
1.5
DS
DS/104
47.82
246
262
Zbigniew Guła
Wojciech Sołtysik
13.0
4.0
SL
SL/87
47.65
247
188
Małgorzata Praszałowicz
Halina Święch
5.0
7.0
MP
MP/40
47.63
248
59
Bogdan Zastempowski
Jerzy Bronisławski
5.0
5.0
KP
KP/50
47.59
249
372
Paweł Dickert
Sylwester Jóźko
2.0
0.0
ZP
NZ
ZP/325
47.52
250
31
Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.5
DS
DS/72
47.38
251
192
Marian Nanke
Stanisław Sarat
5.0
3.0
MP
MP/40
47.28
252
148
Witold Moreń
Janusz Krzykowski
0.0
0.5
MA
MA/88
47.25
253
1
Daniel Mujstra
Andrzej Jabłonowski
1.0
0.0
DS
NZ
DS/104
47.21
254
323
Witold Szczepaniak
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WP
WP/244
47.18
255
247
Michał Samet
Aleksander Kasprzak
2.0
18.0
PM
PM/102
47.14
256
166
Robert Mostek
Jerzy Wielgus
4.0
4.0
MP
MP/317
47.10
257
315
Olech Bestrzyński
Justyna Stachowiak-Kluz
13.0
7.0
WP
WP/244
47.09
258
181
Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
9.0
13.0
PK
MP/317
47.00
259
331
Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WP
WP/244
46.98
260
235
Adam Szempliński
Roman Kruk
5.0
7.0
PD
PD/81
46.97
261
76
Tadeusz Marcinkowski
Stefan Waga
2.5
4.0
LB
LB/265
46.91
262
28
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
3.0
DS
DS/67
46.87
263
260
Zofia Czarnecka
Marzena Banach
2.5
1.5
PM
PM/102
46.66
264
336
Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
5.0
4.0
WP
WP/244
46.62
265
79
Franciszek Bułyszko
Zbigniew Józefiak
1.5
4.0
LB
LB/265
46.60
266
179
Marek Szczudło
Ryszard Jackowski
2.0
4.0
PK
MP/317
46.38
267
340
Jarosław Lubczyński
Marek Domagała
5.0
4.0
WP
WP/244
46.35
268
67
Arkadiusz Jaranowski
Janusz Śniadecki
2.0
2.5
LB
LB/263
46.31
269
307
Wojciech Zimniak
Leszek Karwasiński
4.0
4.0
WP
WP/147
46.28
270
19
Wojciech Szałapak
Andrzej Suchodolski
4.0
4.0
DS
DS/67
46.28
271
111
Marcin Stryczyński
Andrzej Gotz
4.0
0.0
MA
MA/321
46.22
272
285
Stanisław Fangor
Andrzej Maszczyszyn
13.0
11.0
SL
SL/87
46.18
273
232
Wiesław Lerman
Henryk Stecewicz
0.0
3.0
PD
PD/81
46.15
274
69
Tomasz Skibiński
Dariusz Kowalczyk
2.0
3.0
LB
LB/263
46.11
275
8
Marcin Rój
Włodzimierz Kubas
2.0
2.5
DS
DS/104
46.09
276
75
Lech Jaworski
Wiesław Wiśniewski
2.0
5.0
LB
LB/265
46.02
277
9
Zbigniew Wróblewski
Wacław Rój
1.5
1.5
DS
DS/104
45.91
278
99
Stanisław Dróżdż
Edward Kałużny
0.0
0.0
LD
LD/48
45.80
279
42
Kazimierz Ligęza
Andrzej Jarmużek
5.0
4.0
KP
KP/50
45.72
280
91
Igor Łobodziński
Andrzej Kaźmierczak
5.0
5.0
LD
LD/48
45.47
281
237
Barbara Mikłaszewicz
Małgorzata Olesiuk
0.0
0.0
PD
PD/81
45.30
282
136
Tadeusz Gawroński
Kazimierz Falkowski
4.0
5.0
MA
MA/65
45.22
283
221
Tomasz Adamczyk
Piotr Klichta
0.5
4.0
OP
OP/95
45.03
284
213
Barbara Larysz
Michał Bąk
2.5
3.0
OP
OP/273
45.01
285
335
Bogna Latowska
Roman Wojciechowski
2.0
0.5
WP
WP/244
44.96
286
150
Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
2.0
MA
MA/88
44.91
287
113
Paweł Gacek
Jan Milewski
0.0
1.0
MA
MA/321
44.90
288
279
Jerzy Niemiec
Adam Ziętek
5.0
4.0
SL
SL/87
44.88
289
92
Krzysztof Cieślak
Tadeusz Kołat
0.5
2.0
LD
LD/48
44.81
290
147
Jerzy Pałysa
Jerzy Cichowski
1.5
1.5
MA
MA/88
44.70
291
156
Jan Gorczyca
Andrzej Kokoszyński
2.5
0.0
MP
MP/138
44.64
292
103
Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
1.0
1.0
LD
LD/48
44.63
293
265
Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
5.0
12.0
SL
SL/87
44.62
294
228
Janusz Kunicki
Jerzy Firs
0.0
1.5
PD
PD/81
44.59
295
214
Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OP
OP/273
44.44
296
80
Janusz Starke
Zbigniew Zalesiński
0.5
0.5
LB
LB/265
44.36
297
290
Jerzy Prijma
Wojciech Wnętrzak
5.0
2.5
SL
SL/87
44.36
298
30
Piotr Rapacki
Tadeusz Kazimirowicz
1.5
0.0
DS
DS/72
44.35
299
168
Damian Smulski
Wojciech Micek
3.0
3.0
PK
MP/317
44.35
300
353
Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WP
WP/244
44.35
301
273
Roman Gąska
Piotr Kondziołka
1.5
3.0
SL
SL/87
44.32
302
184
Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
2.0
MP
MP/40
43.95
303
339
Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
2.0
2.5
WP
WP/244
43.94
304
193
Zbigniew Pierzynka
Stanisław Mierzwa
1.5
7.0
MP
MP/40
43.67
305
289
Janis Bendiks
Lesław Budzyn
7.0
5.0
SL
SL/87
43.66
306
359
Sławomir Jamka
Wojciech Witkowski
0.0
0.0
ZP
ZP/325
43.63
307
218
Andrzej Bonczysty
Wiesław Grabowski
0.0
1.5
OP
OP/273
43.61
308
25
Andrzej Bojda
Sławomir Zagórski
0.0
2.5
DS
DS/67
43.56
309
368
Janusz Piłat
Wiesław Wójcik
0.0
0.0
NZ
ZP/325
43.55
310
153
Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA
MA/88
43.52
311
84
Ryszard Maras
Jan Pajor
4.0
4.0
LD
LD/119
43.43
312
361
Władysława Grzegorczyk
Ryszard Soroko
0.0
0.0
NZ
ZP/325
43.20
313
310
Tadeusz Kubów
Jacek Gronowski
0.0
0.5
WP
WP/147
43.01
314
110
Andrzej Niewiadomski
Kazimierz Dobrzyniecki
5.0
4.0
MA
MA/321
42.97
315
65
Wiesław Kiełbik
Edward Śniadecki
0.0
2.0
LB
LB/263
42.93
316
341
Piotr Boroń
Justyna Łaniewska
4.0
2.0
WP
WP/244
42.90
317
133
Piotr Nowak
Leszek Dzieńkowski
5.0
7.0
MA
MA/65
42.87
318
34
Janusz Kozioł
Ewa Sokolińska
2.0
1.0
DS
DS/72
42.73
319
56
Danuta Żmudzka
Marek Skonieczny
0.0
1.0
KP
KP/50
42.73
320
140
Aleksandra Abka
Karolina Borek
0.5
0.0
MA
MA/86
42.68
321
308
Stanisław Kowalczewski
Wojciech Kordys
1.0
0.0
WP
WP/147
42.67
322
302
Jerzy Pawełczak
Zbigniew Hęćka
2.0
3.0
WP
WP/147
42.63
323
329
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
1.5
1.5
WP
WP/244
42.57
324
126
Mirosław Okrutny
Jacek Krajewski
0.0
0.0
MA/46
42.50
325
2
Radosław Surowiak
Zdzisław Niemirski
4.0
0.0
DS
NZ
DS/104
42.43
326
185
Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.0
2.5
MP
MP/40
42.30
327
127
Wojciech Gardziński
Eliza Gardzińska
2.0
1.5
MA
MA/65
42.14
328
345
Ryszard Nowicki
Przemysław Nowakowski
4.0
2.5
WP
WP/244
42.03
329
55
Mieczysław Romanowski
Wacław Danilczuk
2.5
5.0
KP
KP/50
41.99
330
351
Wojciech Przybylski
Eugeniusz Kubiak
0.5
0.5
WP
WP/244
41.91
331
51
Czesław Bury
Józef Palewicz
4.0
4.0
KP
KP/50
41.91
332
276
Andrzej Geisler
Jan Szwachuła
4.0
5.0
SL
SL/87
41.87
333
123
Albin Borkowski
Kazimierz Buchalski
5.0
1.5
KP
MA/46
41.78
334
301
Maciej Młynarczyk
Maciej Szczepański
5.0
2.0
WP
WP/147
41.70
335
22
Jerzy Więcławski
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DS
DS/67
41.45
336
120
Szczepan Okonkowski
Sławomir Malanowski
0.0
2.0
MA
MA/46
41.26
337
272
Wojciech Szuba
Mariusz Gawłowski
2.5
3.0
SL
SL/87
41.23
338
326
Sławomir Tomaszewski
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
1.0
WP
WP/244
41.16
339
244
Mirosław Giełczyński
Tomasz Czekała
1.0
1.0
PM
PM/102
40.91
340
245
Elżbieta Czekaj
Janusz Kobylarski
12.0
5.0
PM
PM/102
40.88
341
115
Marian Tromski
Bolesław Jasiński
3.0
4.0
MA
MA/321
40.78
342
161
Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.5
1.5
MP
MP/317
40.64
343
246
Ryszard Kamiński
Andrzej Pella
4.0
4.0
PM
PM/102
40.54
344
36
Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DS
DS/72
40.37
345
183
Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
0.5
2.0
MP
MP/40
40.35
346
281
Kazimierz Łukaszewski
Włodzimierz Konarzewski
2.0
2.5
SL
SL/87
39.99
347
220
Jan Glenz
Eryk Hamerski
3.0
2.5
OP
OP/273
39.84
348
105
Henryk Krakowiak
Włodzimierz Pomykała
3.0
0.0
LD
LD/48
39.68
349
57
Leszek Gozdek
Jerzy Rosenthal
2.0
4.0
KP
KP/50
39.48
350
132
Henryk Robak
Wanda Jeleniewicz
1.0
0.5
MA
MA/65
39.36
351
54
Ryszard Kurpios
Lech Kobajło
1.5
1.0
KP
KP/50
39.17
352
49
Arnold Borkowski
Henryk Adamski
0.0
0.0
KP
KP/50
39.03
353
141
Dominik Florczak
Tomasz Kopka
0.5
2.5
MA
MA/86
38.80
354
278
Paweł Korombel
Stefan Osadnik
5.0
9.0
SL
SL/87
38.79
355
360
Henryk Leonowicz
Mariusz Trukawka
1.5
0.0
ZP
NZ
ZP/325
38.48
356
41
Wojciech Ruszkowski
Hilary Gierszewski
0.0
0.0
KP
KP/50
38.47
357
139
Maja Włodarska
Jakub Zatorski
0.0
1.5
MA
MA/86
38.08
358
142
Dominik Kamelak
Robert Liszewski
0.0
0.0
MA
MA/86
38.08
359
189
Tytus Bisping
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MP
MP/40
38.04
360
170
Tadeusz Murczek
Krzysztof Jakubas
11.0
3.0
MP
MP/317
37.14
361
363
Wiesław Lange
Wiesław Sirman
1.0
1.0
ZP
ZP/325
36.95
362
267
Janusz Wacławczyk
Stanisław Gęga
1.5
2.5
SL
SL/87
36.71
363
94
Maciej Maciołek
Michał Maciołek
0.5
1.0
LD
LD/48
36.63
364
292
Tomasz Gąsior
Edmund Gabryś
0.5
5.0
SL
SL/87
35.14
365
370
Jerzy Leonowicz
Henryk Adaszewski
0.5
0.0
ZP
NZ
ZP/325
34.64
366
328
Krzysztof Pietras
Grzegorz Łuczak
0.0
0.0
WP
WP/244
32.46
367
304
Maria Kaźmierska
Alojzy Lewandowski
0.0
4.0
WP
WP/147
32.18
368
333
Eugeniusz Dota
Leszek Zembrowski
2.5
4.0
WP
WP/244
17.36
Statystyka ośrodków...