Turniej na maksy

Środa, 24 stycznia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 98: J. Nowak - S. Masternak, 16.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
197: M. Zielonacka - T. Powęzka, 3.5, WP EW 4 HE SA+2 68082.76
197: M. Zielonacka - T. Powęzka, 3.5, WP EW 3 D xW SK-1 10075.00
292: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP EW 1 NTE C5= 9045.69
292: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP EW 1 NTS SJ+2 15018.10
3104: E. Kamińska - B. Speth, 1.5, WP EW 3 CE C10+2 15087.07
3104: E. Kamińska - B. Speth, 1.5, WP EW 4 SE DK= 42059.48
4100: B. Latowska - R. Wojciechowski, 2.5, WP EW 6 HW D10= 143072.41
4100: B. Latowska - R. Wojciechowski, 2.5, WP EW 5 D xS S10-1 10073.28
5111: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP EW 1 NTE C2+3 18083.62
5111: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP EW 2 HW SA-1 10074.09
6107: K. Galubiński - J. Catlow, 4.0, WP EW 6 NTN H8= 99026.72
6107: K. Galubiński - J. Catlow, 4.0, WP EW 2 HW H3+1 14062.07
793: B. Świątek - J. Borychowski, 24.0, WP EW 3 NTN S3+1 43041.38
793: B. Świątek - J. Borychowski, 24.0, WP EW 3 NTW D8+2 66077.59
899: H. Derdowska-Zimpel - H. Utecht, 2.0, WP EW 3 DW HA+1 13084.48
899: H. Derdowska-Zimpel - H. Utecht, 2.0, WP EW 2 SN C8+1 14084.20
995: A. Kędzierski - J. Kamiński, 7.5, WP EW 4 SE HA= 62068.10
995: A. Kędzierski - J. Kamiński, 7.5, WP EW 4 SN CK+1 45014.66
10108: W. Kaniewski - J. Kopras, 8.0, WP EW 4 SW S7= 62083.32
10108: W. Kaniewski - J. Kopras, 8.0, WP EW 5 C xS S2-2 50084.48
11106: J. Kokociński - M. Sosiński, 12.0, WP EW 3 HN CQ-2 10031.03
11106: J. Kokociński - M. Sosiński, 12.0, WP EW 3 NTN SQ= 60029.31
12105: M. Janik - A. Talarczyk, 6.0, WP EW 3 DS SA+2 15083.62
12105: M. Janik - A. Talarczyk, 6.0, WP EW 3 S xS HK-1 20051.75
13102: E. Knapik - M. Wybranowski, 9.0, WP EW 4 SS CA-4 40033.05
13102: E. Knapik - M. Wybranowski, 9.0, WP EW 3 NTW H4+1 63073.68
 +/-
 WYNIK61.58
 MIEJSCE6