Turniej na maksy

Środa, 24 stycznia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 96: W. Robak - M. Górny, 7.5, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
195: A. Kędzierski - J. Kamiński, 7.5, WP EW 3 HW S5+2 20019.66
195: A. Kędzierski - J. Kamiński, 7.5, WP EW 3 NTW S2+1 63073.68
2108: W. Kaniewski - J. Kopras, 8.0, WP EW 4 S xS C6-1 20047.41
2108: W. Kaniewski - J. Kopras, 8.0, WP EW 2 HS DA-1 5087.07
3106: J. Kokociński - M. Sosiński, 12.0, WP EW 1 NTE HK= 9045.69
3106: J. Kokociński - M. Sosiński, 12.0, WP EW 1 NTS S8+1 12055.17
4105: M. Janik - A. Talarczyk, 6.0, WP EW 3 CE C5+1 13071.55
4105: M. Janik - A. Talarczyk, 6.0, WP EW 4 SE SJ= 42059.48
5102: E. Knapik - M. Wybranowski, 9.0, WP EW 6 HW S8= 143072.41
5102: E. Knapik - M. Wybranowski, 9.0, WP EW 4 DS S7= 13025.00
697: M. Zielonacka - T. Powęzka, 3.5, WP EW 1 NTE C2+1 12042.24
697: M. Zielonacka - T. Powęzka, 3.5, WP EW 2 HW H5-2 20033.94
792: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP EW 6 NTN H8= 99026.72
792: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP EW 2 NTE D7= 12046.55
8104: E. Kamińska - B. Speth, 1.5, WP EW 3 NTS C6-3 150100.00
8104: E. Kamińska - B. Speth, 1.5, WP EW 3 NTE D4+2 66077.59
9100: B. Latowska - R. Wojciechowski, 2.5, WP EW 3 HS SQ+1 17019.83
9100: B. Latowska - R. Wojciechowski, 2.5, WP EW 1 NTN D4+1 12094.72
10111: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP EW 2 SE HA+2 17018.97
10111: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP EW 3 H xW C10-2 30052.59
11107: K. Galubiński - J. Catlow, 4.0, WP EW 3 NTE H7-2 2009.66
11107: K. Galubiński - J. Catlow, 4.0, WP EW 4 SE DA-1 10025.00
1293: B. Świątek - J. Borychowski, 24.0, WP EW 3 CE D8= 11058.62
1293: B. Świątek - J. Borychowski, 24.0, WP EW 4 HS S7= 62020.69
1399: H. Derdowska-Zimpel - H. Utecht, 2.0, WP EW 3 CS HJ+3 17077.59
1399: H. Derdowska-Zimpel - H. Utecht, 2.0, WP EW 4 S xS HK-3 80096.48
 +/-
 WYNIK52.24
 MIEJSCE44