Turniej na maksy

Środa, 24 stycznia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 91: M. Masłowski - S. Żuberek, 6.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
192: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP NS 2 NTW H6+3 2103.45
192: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP NS 3 NTN SQ= 60070.69
2104: E. Kamińska - B. Speth, 1.5, WP NS 5 CS SK+1 42055.17
2104: E. Kamińska - B. Speth, 1.5, WP NS 4 CN S8-4 40023.69
3100: B. Latowska - R. Wojciechowski, 2.5, WP NS 2 HW C9+3 20080.34
3100: B. Latowska - R. Wojciechowski, 2.5, WP NS 3 NTW S2= 60055.26
4111: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP NS 4 HE D8+2 68017.24
4111: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP NS 1 NTW H9+1 1205.17
5107: K. Galubiński - J. Catlow, 4.0, WP NS 2 DE HK= 9054.31
5107: K. Galubiński - J. Catlow, 4.0, WP NS 3 NTS SJ= 60098.28
693: B. Świątek - J. Borychowski, 24.0, WP NS 4 CW HQ-1 5079.31
693: B. Świątek - J. Borychowski, 24.0, WP NS 4 SE DK= 42040.52
799: H. Derdowska-Zimpel - H. Utecht, 2.0, WP NS 3 NTE SJ+3 69048.28
799: H. Derdowska-Zimpel - H. Utecht, 2.0, WP NS 5 DS HJ= 40093.97
895: A. Kędzierski - J. Kamiński, 7.5, WP NS 1 NTE C2+1 12057.76
895: A. Kędzierski - J. Kamiński, 7.5, WP NS 2 HW SK-2 20066.06
9108: W. Kaniewski - J. Kopras, 8.0, WP NS 3 NTN C6+3 49031.03
9108: W. Kaniewski - J. Kopras, 8.0, WP NS 3 NTN H8-2 2007.76
10106: J. Kokociński - M. Sosiński, 12.0, WP NS 3 NTN S8+1 43058.62
10106: J. Kokociński - M. Sosiński, 12.0, WP NS 3 NTW S10+2 66022.41
11105: M. Janik - A. Talarczyk, 6.0, WP NS 3 HN DK+2 20087.93
11105: M. Janik - A. Talarczyk, 6.0, WP NS 4 SN C6= 42063.15
12102: E. Knapik - M. Wybranowski, 9.0, WP NS 2 HW DK+1 140100.00
12102: E. Knapik - M. Wybranowski, 9.0, WP NS 6 C xS H2-4 8000.00
1397: M. Zielonacka - T. Powęzka, 3.5, WP NS 5 H xS CA-3 50032.46
1397: M. Zielonacka - T. Powęzka, 3.5, WP NS 5 SE DA-2 20092.24
 +/-
 WYNIK51.73
 MIEJSCE51