Turniej na maksy

Środa, 24 stycznia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 77: A. Ankiersztejn - W. Chodziński, 11.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
160: K. Grzywacz - T. Przybyło, 12.0, PK EW 5 CN SJ+1 42044.83
160: K. Grzywacz - T. Przybyło, 12.0, PK EW 3 SS D10-2 20051.75
261: J. Kadula - J. Szczerba, 16.0, PK EW 4 S xS S2-1 20047.41
261: J. Kadula - J. Szczerba, 16.0, PK EW 2 SN D9+3 20024.14
362: L. Weryńska-Leja - B. Ferenc, 12.0, PK EW 3 DN CK-1 5034.48
362: L. Weryńska-Leja - B. Ferenc, 12.0, PK EW 4 SE CJ= 42059.48
463: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK EW 1 NTE C2+1 12042.24
463: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK EW 2 HW SA-1 10074.09
564: T. Szemraj - L. Garbacik, 10.0, PK EW 3 NTN CJ+1 43041.38
564: T. Szemraj - L. Garbacik, 10.0, PK EW 3 NTW S4+2 66077.59
665: M. Cyrkiel - M. Pietraszek, 30.0, PK EW 2 SE HA+2 17018.97
665: M. Cyrkiel - M. Pietraszek, 30.0, PK EW 4 SN D8+1 45014.66
766: J. Rybarski - T. Jędrzejek, 6.5, PK EW 2 HS D5+1 1407.61
766: J. Rybarski - T. Jędrzejek, 6.5, PK EW 3 NTS D4-1 10086.33
867: G. Rusinek - A. Kulasa, 5.0, PK EW 4 HN C5+1 65060.90
867: G. Rusinek - A. Kulasa, 5.0, PK EW 4 SS C10= 42046.37
969: R. Opaliński - E. Strzyż, 23.0, PK EW 4 SS H3-3 30029.48
969: R. Opaliński - E. Strzyż, 23.0, PK EW 2 NTW S2+2 18032.46
1070: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK EW 2 DE HQ= 9045.69
1070: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK EW 1 NTS SJ+2 15018.10
1171: R. Kielar - W. Chmiel, 6.0, PK NS 4 HE C2+2 68063.79
1171: R. Kielar - W. Chmiel, 6.0, PK NS 4 SW SA-2 10056.90
1272: S. Cisek - J. Porada, 9.0, PK NS 6 NTN H8= 99073.28
1272: S. Cisek - J. Porada, 9.0, PK NS 3 H xW C6= 5301.72
1373: M. Filipowski - D. Kulpiński, 21.0, MP/PK NS 3 SW HA= 1408.62
1373: M. Filipowski - D. Kulpiński, 21.0, MP/PK NS 4 SN D4-2 1000.01
1559: T. Ukraiński - J. Znamirowski, 27.0, PK NS 4 HW DK+1 65053.39
1559: T. Ukraiński - J. Znamirowski, 27.0, PK NS 5 CS SA-3 15073.74
 +/-
 WYNIK42.48
 MIEJSCE107