Turniej na maksy

Środa, 24 stycznia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 33: A. Lenda - K. Pomorski, 9.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1252: M. Adamczyk - S. Urbanowski, 14.0, MP NS 4 SE CT= 62016.68
1252: M. Adamczyk - S. Urbanowski, 14.0, MP NS 4 SE CK-1 10075.00
1252: M. Adamczyk - S. Urbanowski, 14.0, MP NS 2 HS D9= 11063.32
1344: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP EW 2 SN H3+1 14084.20
1344: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP EW 2 CS H3-4 40037.93
1344: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP EW 4 SN H5-1 5076.72
1849: M. Kołton - K. Chłobowski, 20.0, MP EW 2 DE CA+2 13031.90
1849: M. Kołton - K. Chłobowski, 20.0, MP EW 2 SN CJ+3 20024.14
1849: M. Kołton - K. Chłobowski, 20.0, MP EW 2 DE HK+1 11075.86
1848: P. Stopa - J. Prajsnar, 16.0, MP EW 2 HW SA-1 10074.09
1848: P. Stopa - J. Prajsnar, 16.0, MP EW 3 NTS C6+2 46087.07
1848: P. Stopa - J. Prajsnar, 16.0, MP EW 3 HW H4= 14062.07
1819: M. Szwarc - W. Sawa, 6.5, MP NS 3 NTN S3-2 1004.31
1819: M. Szwarc - W. Sawa, 6.5, MP NS 3 NTE D4+1 63050.86
1819: M. Szwarc - W. Sawa, 6.5, MP NS 1 NTE C4= 9045.69
2052: M. Adamczyk - S. Urbanowski, 14.0, MP NS 3 CE C6= 11041.38
2052: M. Adamczyk - S. Urbanowski, 14.0, MP NS 3 HN S7+1 17057.76
2052: M. Adamczyk - S. Urbanowski, 14.0, MP NS 3 SxE CA-1 20027.59
2055: M. Chodacki - J. Michałek, 28.0, SL NS 3 CxN S4-3 8003.52
2055: M. Chodacki - J. Michałek, 28.0, SL NS 4 HW S5= 42063.38
2055: M. Chodacki - J. Michałek, 28.0, SL NS 3 NTW D5+1 63026.32
2246: E. Kwiecień - M. Tuszyński, 7.0, MP NS 2 HS HK+1 14061.21
2246: E. Kwiecień - M. Tuszyński, 7.0, MP NS 4 CW DA-1 5079.31
2246: E. Kwiecień - M. Tuszyński, 7.0, MP NS 4 SW CJ= 42040.52
2253: L. Adamus - D. Adamski, 1.0, MP NS 4 NTW DT= 63093.10
2253: L. Adamus - D. Adamski, 1.0, MP NS 3 SW D3= 14016.38
2253: L. Adamus - D. Adamski, 1.0, MP NS 2 HE S4+2 17025.86
 +/-
 WYNIK49.86
 MIEJSCE66