Turniej na maksy

Środa, 24 stycznia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 109: P. Stanikowski - G. Proniewicz, 5.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1106: J. Kokociński - M. Sosiński, 12.0, WP EW 6 NTN H8= 99026.72
1106: J. Kokociński - M. Sosiński, 12.0, WP EW 2 HW H3+1 14062.07
2105: M. Janik - A. Talarczyk, 6.0, WP EW 4 HS S5+1 45012.07
2105: M. Janik - A. Talarczyk, 6.0, WP EW 2 CW D7+3 15012.93
3102: E. Knapik - M. Wybranowski, 9.0, WP EW 4 CS SQ-1 10056.90
3102: E. Knapik - M. Wybranowski, 9.0, WP EW 2 SN D4+1 14084.20
497: M. Zielonacka - T. Powęzka, 3.5, WP EW 4 SW DK= 62068.10
497: M. Zielonacka - T. Powęzka, 3.5, WP EW 4 SS H9-1 5076.72
592: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP EW 4 SW S5= 62083.32
592: A. Rudzki - D. Rudzka, 3.0, WP EW 4 SE CK-1 10025.00
6104: E. Kamińska - B. Speth, 1.5, WP EW 1 NTW H4+3 18092.24
6104: E. Kamińska - B. Speth, 1.5, WP EW 2 S xE HA-1 10064.66
7100: B. Latowska - R. Wojciechowski, 2.5, WP EW 3 SW CA-1 10086.21
7100: B. Latowska - R. Wojciechowski, 2.5, WP EW 4 S xS HK-2 50085.95
8111: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP EW 4 HE S7+1 45063.38
8111: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP EW 3 NTW S5+1 63073.68
9107: K. Galubiński - J. Catlow, 4.0, WP EW 4 SS C4-1 10023.28
9107: K. Galubiński - J. Catlow, 4.0, WP EW 4 SS H4+1 4506.90
1093: B. Świątek - J. Borychowski, 24.0, WP EW 1 NTE HQ= 9045.69
1093: B. Świątek - J. Borychowski, 24.0, WP EW 1 NTS SJ+2 15018.10
1199: H. Derdowska-Zimpel - H. Utecht, 2.0, WP EW 3 HW S10-2 1007.76
1199: H. Derdowska-Zimpel - H. Utecht, 2.0, WP EW 4 SE DK= 42059.48
1295: A. Kędzierski - J. Kamiński, 7.5, WP EW 6 HW S8= 143072.41
1295: A. Kędzierski - J. Kamiński, 7.5, WP EW 5 S xW D3-2 30012.93
13108: W. Kaniewski - J. Kopras, 8.0, WP EW 1 SW H10+1 11025.00
13108: W. Kaniewski - J. Kopras, 8.0, WP EW 3 HW D9-2 20033.94
 +/-
 WYNIK49.22
 MIEJSCE72