Turniej na maksy

Środa, 24 stycznia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 105: M. Janik - A. Talarczyk, 6.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1107: K. Galubiński - J. Catlow, 4.0, WP NS 2 SW S7= 11075.00
1107: K. Galubiński - J. Catlow, 4.0, WP NS 2 HW D4-1 10025.91
2109: P. Stanikowski - G. Proniewicz, 5.0, WP NS 4 HS S5+1 45087.93
2109: P. Stanikowski - G. Proniewicz, 5.0, WP NS 2 CW D7+3 15087.07
393: B. Świątek - J. Borychowski, 24.0, WP NS 2 SW DK+2 17081.03
393: B. Świątek - J. Borychowski, 24.0, WP NS 4 C xN HA-1 1009.48
496: W. Robak - M. Górny, 7.5, WP NS 3 CE C5+1 13028.45
496: W. Robak - M. Górny, 7.5, WP NS 4 SE SJ= 42040.52
599: H. Derdowska-Zimpel - H. Utecht, 2.0, WP NS 5 DS S4+1 4204.31
599: H. Derdowska-Zimpel - H. Utecht, 2.0, WP NS 1 NTN C3-1 10075.00
694: W. Kwiatkowski - K. Jordan, 13.5, WP NS 3 NTE H10+3 69048.28
694: W. Kwiatkowski - K. Jordan, 13.5, WP NS 5 DS S10-2 10026.72
7111: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP EW 3 SE C8-2 1009.48
7111: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP EW 4 HS S7-1 10081.90
8100: B. Latowska - R. Wojciechowski, 2.5, WP EW 4 DE SA= 13031.90
8100: B. Latowska - R. Wojciechowski, 2.5, WP EW 2 SN DQ+3 20024.14
9104: E. Kamińska - B. Speth, 1.5, WP EW 4 SE C10= 62083.32
9104: E. Kamińska - B. Speth, 1.5, WP EW 3 C xS D5+1 8702.59
10103: A. Mazurek - K. Mońko, 15.0, WP EW 3 SS S3-2 20019.66
10103: A. Mazurek - K. Mońko, 15.0, WP EW 3 DE H5+1 13014.05
1191: M. Masłowski - S. Żuberek, 6.0, WP EW 3 HN DK+2 20012.07
1191: M. Masłowski - S. Żuberek, 6.0, WP EW 4 SN C6= 42036.85
1298: J. Nowak - S. Masternak, 16.0, WP NS 3 DS SA+2 15016.38
1298: J. Nowak - S. Masternak, 16.0, WP NS 3 S xS HK-1 20048.25
13101: J. Suszczyński - E. Niewierowski, 15.0, WP EW 1 NTE HK= 9045.69
13101: J. Suszczyński - E. Niewierowski, 15.0, WP EW 3 NTS D4-1 10087.07
 +/-
 WYNIK42.42
 MIEJSCE108