Turniej na maksy

Środa, 24 stycznia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 104: E. Kamińska - B. Speth, 1.5, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1103: A. Mazurek - K. Mońko, 15.0, WP EW 3 NTE S8+3 69051.72
1103: A. Mazurek - K. Mońko, 15.0, WP EW 5 DS S10-2 10073.28
291: M. Masłowski - S. Żuberek, 6.0, WP EW 5 CS SK+1 42044.83
291: M. Masłowski - S. Żuberek, 6.0, WP EW 4 CN S8-4 40076.31
398: J. Nowak - S. Masternak, 16.0, WP NS 3 CE C10+2 15012.93
398: J. Nowak - S. Masternak, 16.0, WP NS 4 SE DK= 42040.52
4101: J. Suszczyński - E. Niewierowski, 15.0, WP EW 6 NTN D2-1 5099.14
4101: J. Suszczyński - E. Niewierowski, 15.0, WP EW 1 NTN C4-1 10025.00
5108: W. Kaniewski - J. Kopras, 8.0, WP NS 3 SW H4+1 17081.03
5108: W. Kaniewski - J. Kopras, 8.0, WP NS 4 SS H5-1 5023.28
6109: P. Stanikowski - G. Proniewicz, 5.0, WP NS 1 NTW H4+3 1807.76
6109: P. Stanikowski - G. Proniewicz, 5.0, WP NS 2 S xE HA-1 10035.34
7106: J. Kokociński - M. Sosiński, 12.0, WP NS 4 HW S5+1 45036.62
7106: J. Kokociński - M. Sosiński, 12.0, WP NS 3 NTW S2+1 63026.32
896: W. Robak - M. Górny, 7.5, WP NS 3 NTS C6-3 1500.00
896: W. Robak - M. Górny, 7.5, WP NS 3 NTE D4+2 66022.41
9105: M. Janik - A. Talarczyk, 6.0, WP NS 4 SE C10= 62016.68
9105: M. Janik - A. Talarczyk, 6.0, WP NS 3 C xS D5+1 87097.41
1094: W. Kwiatkowski - K. Jordan, 13.5, WP NS 3 DW HA+1 13015.52
1094: W. Kwiatkowski - K. Jordan, 13.5, WP NS 2 SN D4+3 20050.88
1195: A. Kędzierski - J. Kamiński, 7.5, WP EW 1 NTE C2= 9045.69
1195: A. Kędzierski - J. Kamiński, 7.5, WP EW 2 HS C2+1 14038.79
1299: H. Derdowska-Zimpel - H. Utecht, 2.0, WP EW 1 NTW D5+2 15064.66
1299: H. Derdowska-Zimpel - H. Utecht, 2.0, WP EW 2 SN C6-1 5093.72
1393: B. Świątek - J. Borychowski, 24.0, WP EW 3 SS DA-1 10023.28
1393: B. Świątek - J. Borychowski, 24.0, WP EW 4 CN CJ+1 15052.59
 +/-
 WYNIK44.45
 MIEJSCE95