Turniej na maksy

Wtorek, 23 stycznia 2018

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
143Agnieszka Pietrzyk
Jerzy Ujma
5.0
12.0
OP
SL
OP/10567.9512
272Henryk Duszyński
Jerzy Rodziewicz
4.0
5.0
WPWP/25465.4912
323Aleks Bukat
Albert Grochowski
0.5
1.0
DS
MA
MP/10165.1511
447Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.5
5.0
OPOP/10563.8510
574Jan Rosochowicz
Aleksandra Graczyńska
2.5
4.0
WPWP/25462.2710
649Józef Idczak
Jacek Terlecki
7.0
5.0
PMPM/29961.459
758Jan Klapkowski
Czesław Pertkiewicz
7.0
0.0
PMPM/29960.969
833Wiesław Fecko
Marek Urbański
11.0
13.0
MP
LB
MP/4560.928
912Lech Warężak
Janusz Drozdowski
11.0
12.0
DSDS/29859.818
1028Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
1.5
1.0
MPMP/10158.787
111Wojciech Okuniewski
Kacper Błasiak
2.0
0.0
SL
DS
DS/29858.616
1235Józef Nastałek
Stanisław Miłkowski
4.0
2.0
MPMP/4557.176
1356Janina Buszman
Teresa Górkiewicz
1.5
2.5
PMPM/29956.595
147Tomasz Koźlecki
Tomasz Struzik
4.0
5.0
DSDS/29855.215
1515Wojciech Skonieczny
Robert Łukomski
5.0
2.5
DSDS/29854.984
1682Ryszard Białkiewicz
Jolanta Materniak
4.0
2.0
WPWP/25454.833
1767Małgorzata Zielonacka
Zdzisław Wawrzyniak
2.0
3.0
WPWP/25454.683
1830Barbara Kozłowska
Tymoteusz Zaborowski
0.0
1.0
DSMP/10154.673
195Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/29854.673
2026Jakub Dziuba
Maciej Betliński
1.5
0.5
MA
DS
MP/10154.273
2142Henryk Borowiński
Kazimierz Donder
4.0
0.5
SLOP/10553.502
2261Jan Kamiński
Zygmunt Mikołajczyk
5.0
3.0
PMPM/29953.442
2311Janusz Pawlicki
Łukasz Gaweł
5.0
7.0
DSDS/29852.852
2436Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
5.0
MPMP/4552.682
2552Adam Derwiński
Andrzej Dobkowicz
3.0
3.0
PMPM/29952.652
2645Jerzy Pierchała
Szymon Krzyżaniak
0.0
1.0

SL
OP/10552.352
2741Tadeusz Kois
Artur Głowacki
2.0
2.0
SL
OP
OP/10551.952
2859Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.0
2.5
PMPM/29951.792
2919Andrzej Pliszczyński
Robert Księżopolski
5.0
4.0
DSDS/29851.692
3064Jerzy Maciejak
Marek Szymborski
1.5
4.0
PMPM/29951.532
3110Kamila Kukuła
Mariusz Kowalczyk
5.0
5.0
DSDS/29851.261
3216Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
4.0
DSDS/29850.961
3369Eugeniusz Kubiak
Stefan Sytlak
0.5
0.5
WPWP/25450.831
3476Justyna Łaniewska
Krzysztof Krause
2.0
5.0
WPWP/25450.621
3555Ryszard Jarmużewski
Jan Maciejewski
5.0
9.0
PMPM/29950.551
3677Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
4.0
5.0
WPWP/25450.421
3714Jacek Krystecki
Bohdan Mazur
3.0
13.0
DSDS/29849.981
3860Andrzej Kąca
Andrzej Rutkiewicz
4.0
4.0
PMPM/29949.961
3921Dominik Hołyś
Piotr Zborowski
0.0
0.0
DSMP/10149.781
4029Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
2.0
2.0
MPMP/10149.571
4180Ewa Knapik
Maciej Masłowski
5.0
2.0
WPWP/25449.43
4232Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4549.38
4327Julia Grodzka
Anna Pytka
2.0
0.5
LUMP/10149.18
4437Krzysztof Góra
Ireneusz Wędołowski
7.0
2.0
OPOP/10549.01
456Ryszard Nowak
Marian Ganicz
13.0
3.0
DSDS/29848.98
4622Kinga Kowal
Konrad Ciborowski
1.0
1.0
MPMP/10148.87
473Andrzej Chodowski
Michał Stadnik
1.5
5.0
DSDS/29848.87
4839Adrian Bakalarz
Łukasz Stworzewicz
7.0
1.5
SLOP/10548.31
4971Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.0
0.0
WPWP/25448.23
502Anna Jankowska
Aleksander Czajka
3.0
7.0
DSDS/29848.22
5166Stefan Warkowski
Ryszard Brudkiewicz
2.0
0.0
WPWP/25448.18
5262Robert Krawczyk
Adam Suchodolski
5.0
3.0
PMPM/29947.78
5375Jędrzej Górski
Przemysław Kaczmarek
0.0
3.0
WPWP/25447.66
5468Barbara Speth
Włodzimierz Bąk
1.5
5.0
WPWP/25447.61
5570Roman Sadowski
Tomasz Powęzka
2.5
1.5
WPWP/25447.56
5665Grzegorz Krysiński
Krzysztof Wawrzyniak
0.0
0.0
WPWP/25446.78
5781Ryszard Nowicki
Hieronim Nowacki
4.0
5.0
WPWP/25446.62
5838Maria Morstyn
Leszek Uryga
0.0
0.0
OP/10546.46
599Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/29846.09
6051Stanisław Grajewski
Janusz Michalak
0.5
0.5
PMPM/29945.52
6140Tadeusz Kuc
Władysław Deręgowski
0.5
0.0
SL
OP/10545.51
624Jerzy Gładysz
Franciszek Zarzecki
12.0
13.0
DSDS/29845.42
6354Zbigniew Kamiński
Tomasz Tarasiuk
3.0
3.0
PMPM/29945.41
648Marek Rużyło
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSDS/29845.22
6546Jerzy Morstyn
Jerzy Paszylk
0.0
1.0

SL
OP/10545.13
6613Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/29844.81
6717Andrzej Litwiński
Lech Kostecki
5.0
5.0
DSDS/29844.51
6834Jacek Zając
Leszek Margasiński
11.0
1.5
MPMP/4544.14
6978Barbara Łukaszewska
Zygfryd Banecki
2.5
4.0
WPWP/25443.81
7024Paweł Świątkowski
Sebastian Zimorski
0.5
0.5
DSMP/10143.58
7179Włodzimierz Kwiatkowski
Lidia Gapińska
12.0
1.5
WPWP/25443.30
7250Katarzyna Kamińska
Wojciech Kaluga
0.0
0.0
PMPM/29942.34
7373Jan Sztuba
Tadeusz Dziadykiewicz
1.5
1.0
WPWP/25441.68
7453Dorota Malec
Olgierd Zieliński
0.0
0.5
PMPM/29940.30
7531Władysław Uryga
Piotr Turczynowicz
3.0
2.0
MPMP/4539.72
7657Rafał Derdowski
Piotr Mroziński
0.0
0.0
PMPM/29939.61
7720Barbara Radomska
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DSDS/29838.58
7825Bartosz Safranionok
Dominik Zenka
0.0
0.0
DSMP/10126.15
7944Krystyna Fudali
Wiesława Szymanek
0.0
0.0
OP/10524.84

Statystyka ośrodków...