Turniej na maksy
Piątek, 19 stycznia 2018
Wyniki z 7 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
44
Zofia Duda
Sebastian Wojtczak
1.5
1.5
LD
LD/253
64.86
11
2
67
Adam Ejnik
Jarosław Kawczyński
5.0
5.0
MA
MA/306
63.85
11
3
53
Alicja Rybak
Grzegorz Rybak
2.5
2.0
MA
MA/288
62.66
10
4
1
Janusz Drozdowski
Zbigniew Sobczyk
12.0
12.0
DS
DS/67
62.60
10
5
29
Halina Szajowska
Wiesław Wiśniewski
3.0
5.0
LB
LB/265
61.47
9
6
51
Aleksander Waślicki
Tomasz Kozłowski
4.0
3.0
MA
MA/288
60.58
8
7
71
Szymon Dutkiewicz
Zbigniew Szczechowicz
5.0
2.5
MA
MA/306
60.15
8
8
78
Anna Kondyjowska
Edward Chodźko
3.0
0.0
ZP
ZP/308
60.08
7
9
32
Andrzej Kałużny
Arkadiusz Skonieczny
1.5
2.5
LB
LB/265
59.54
7
10
39
Andrzej Szkiel
Tadeusz Wolniczak
4.0
5.0
LB
LB/265
59.33
6
11
24
Ryszard Markowski
Marek Marciniak
4.0
3.0
LB
LB/127
58.49
6
12
25
Bożena Pieróg
Henryk Bogucki
1.0
4.0
LB
LB/127
58.39
5
13
75
Bogdan Wiliński
Kazimierz Wiliński
0.0
7.0
ZP
ZP/308
58.33
4
14
17
Maria Skowron
Wiesław Skowron
2.5
4.0
LB
LB/127
58.18
4
15
49
Janusz Woźniak
Aleksander Szczupakowski
2.5
3.0
MA
MA/288
58.16
3
16
66
Edward Aranowski
Andrzej Chrzanowski
5.0
4.0
MA
MA/306
57.62
3
17
30
Zdzisław Kulesza
Sławomir Rutecki
9.0
7.0
LB
LB/265
57.32
3
18
9
Marcin Motykiewicz
Zdzisław Malkiewicz
4.0
4.0
DS
DS/67
57.08
3
19
7
Aleksander Czajka
Anna Jankowska
7.0
3.0
DS
DS/67
56.97
2
20
10
Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DS
DS/67
55.79
2
21
6
Wiesław Kubiński
Andrzej Suchodolski
4.0
4.0
DS
DS/67
55.76
2
22
47
Grzegorz Piotrowski
Paweł Bagrowski
2.0
1.5
MA
MA/288
54.99
2
23
45
Andrzej Seiler
Jacek Sowiński
2.0
2.0
MA
MA/288
54.59
2
24
77
Zygmunt Kwiatkowski
Wincenty Glina
0.0
0.0
ZP/308
54.23
2
25
61
Marek Cieniewicz
Zbigniew Dembiński
3.0
2.0
MA
MA/288
53.06
2
26
59
Bogusław Domaszewski
Jacek Lech
3.0
1.5
MA
MA/288
52.97
2
27
2
Stanisław Zapaśnik
Jerzy Więcławski
3.0
4.0
DS
DS/67
52.23
2
28
37
Stanisław Miłaszewicz
Piotr Rewak
5.0
3.0
LB
LB/265
52.07
2
29
18
Jerzy Podgruszewski
Jerzy Glezer
1.5
1.0
WP
LB
LB/127
52.07
1
30
54
Grażyna Śniadewicz
Ryszard Pietrzak
0.5
0.5
MA
MA/288
51.44
1
31
22
Andrzej Parmonik
Czesław Plachimowicz
5.0
5.0
LB
LB/127
51.26
1
32
42
Henryk Chojnacki
Piotr Kurpiński
4.0
0.0
LD
LD/253
51.11
1
33
74
Bolesław Tomaszewski
Zygmunt Kondyjowski
0.0
3.0
ZP
ZP/308
50.56
1
34
60
Mirosława Swoboda
Jerzy Noworol
0.5
1.0
MA
MA/288
49.93
1
35
31
Tadeusz Marcinkowski
Stefan Waga
2.5
4.0
LB
LB/265
49.88
1
36
65
Tadeusz Wiśniewski
Marian Kalinowski
3.0
3.0
MA
MA/306
49.72
1
37
43
Julia Bojanowska
Małgorzata Bielińska
1.0
1.5
LD
LD/253
49.67
1
38
13
Marian Krzypkowski
Zdzisław Kuc
1.5
1.0
DS
DS/67
49.41
1
39
58
Witold Jochym
Wiesław Olszewski
1.0
1.0
MA
MA/288
48.70
40
5
Szymon Niewiadomski
Elżbieta Niewiadomska
2.5
2.0
DS
DS/67
48.60
41
36
Tadeusz Birecki
Mirosław Miłaszewicz
5.0
5.0
LB
LB/265
48.34
42
26
Wioletta Parmonik
Barbara Soroko
2.5
2.0
LB
LB/127
48.22
43
35
Zdzisław Dolata
Jerzy Ryndak
3.0
5.0
LB
LB/265
48.13
44
46
Waldemar Stępiński
Andrzej Sontowski
2.5
2.5
MA
MA/288
48.11
45
3
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
4.0
4.0
DS
DS/67
48.04
46
15
Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
5.0
5.0
DS
DS/67
47.25
47
12
Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DS
DS/67
47.17
48
76
Jan Antoniewicz
Franciszek Daniel
0.0
0.0
ZP/308
46.78
49
57
Jan Piotrowski
Ryszard Karwat
0.5
1.5
MA
MA/288
46.59
50
38
Jerzy Musielak
Tadeusz Telicki
1.0
0.5
LB
LB/265
46.51
51
52
Zbigniew Komorowski
Tomasz Klepacz
1.5
1.0
MA
MA/288
46.41
52
64
Tatiana Verkhos
Wioletta Lichodziejewska
3.0
1.5
MA
MA/288
46.40
53
19
Dariusz Kowalczyk
Stanisław Banek
3.0
1.5
LB
LB/127
46.15
54
73
Bogdan Pilarek
Stanisław Januszewski
0.0
0.0
ZP/308
45.76
55
21
Edward Śniadecki
Edmund Serówka
2.0
0.5
LB
LB/127
45.68
56
63
Marek Janota
Jacek Musiał
2.0
3.0
MA
MA/288
45.64
57
8
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DS
DS/67
0.37
45.59
58
27
Halina Grześkowiak
Zdzisława Krzyżańska
1.5
1.5
LB
LB/127
45.59
59
79
Jerzy Dziemidowicz
Wiktor Jackowski
2.5
4.0
ZP
ZP/308
44.29
60
16
Leszek Haber
Andrzej Sobina
5.0
3.0
DS
DS/67
43.69
61
20
Janusz Śniadecki
Romuald Łukaszewicz
2.5
1.0
LB
LB/127
43.63
62
23
Zbigniew Świątek
Józef Pajęcki
0.0
2.5
NZ
LB
LB/127
43.58
63
68
Zdzisław Marcinkowski
Henryk Misiarz
1.5
1.0
MA
MA/306
43.06
64
62
Andrzej Rzechuła
Andrzej Łukianiuk
2.5
2.5
MA
MA/288
42.92
65
56
Stanislaw Holtyn
Jacek Paluchowski
2.0
1.5
MA
MA/288
42.13
66
4
Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
3.0
5.0
DS
DS/67
42.06
67
33
Iwona Leszczewska
Tadeusz Lisiecki
0.5
2.0
LB
LB/265
41.81
68
50
Janusz Grębski
Marek Adler
0.5
0.0
MA
MA/288
41.10
69
55
Dariusz Krakowiak
Jerzy Oleksiewicz
1.5
2.0
MA
MA/288
40.99
70
14
Andrzej Szczotka
Andrzej Chodowski
2.0
1.5
DS
DS/67
40.58
71
34
Stanisław Kondraciuk
Mieczysław Skowroński
0.0
0.0
LB
LB/265
38.96
72
70
Izwantowski Henryk
Cieślak Adam
0.0
0.0
MA/306
38.52
73
69
Ireneusz Kos
Zdzisław Bejger
3.0
0.0
MA
MA/306
37.08
74
40
Andrzej Drgas
Ryszard Jakubczak
2.5
2.5
LB
LB/265
36.24
75
41
Martyna Śnieg
Wioletta Kaźmierczak
0.0
0.0
LD
LD/253
34.36
Statystyka ośrodków...