Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 18 stycznia 2018

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
137Ryszard Skotarski
Wacław Sypień
12.0
5.0
MA
MP
MP/31778.1812
215Patryk Patreuha
Waldemar Siuda
4.0
12.0
DSDS/724.8065.2412
35Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
1.5
4.0
DSDS/673.6046.9411
454Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/24744.5810
558Marcin Pędziński
Sławomir Piechocki
15.0
9.0
WP
LB
WP/24738.1510
632Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/16034.239
749Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
3.0
WPWP/24732.968
833Marek Surmiak
Maciej Rodzaj
5.0
7.0
MPMP/31732.658
946Bogna Latowska
Andrzej Gruszecki
2.0
0.0
WP
NZ
WP/24731.487
1050Krzysztof Brudka
Lidia Gapińska
13.0
1.5
WPWP/24730.686
112Janusz Drozdowski
Łukasz Gaweł
12.0
7.0
DSDS/673.6030.456
1269Tomasz Klimczak
Remigiusz Kaźmierczak
2.5
3.0
DSWP/2927.2030.455
138Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/673.6029.744
1464Tomasz Solarski
Jan Olkowicz
3.0
4.0
WPWP/25229.264
1557Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WPWP/24728.273
1643Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/24726.303
1716Roland Lippik
Marian Kupnicki
5.0
17.0
DS
KP
DS/724.8026.033
1834Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
9.0
13.0
PKMP/31725.843
1965Romuald Bartoszko
Radzisław Oczkowicz
5.0
4.0
WPWP/252-1.0022.642
2056Jerzy Bajka
Krzysztof Galubiński
5.0
2.0
WPWP/24721.072
2163Waldemar Czajkowski
Dariusz Szopieraj
1.5
3.0
WPWP/25217.082
2231Magdalena Kazimierczak
Andrzej Sekuła
2.0
7.0
KPKP/16015.772
233Jerzy Gładysz
Kamila Kukuła
12.0
5.0
DSDS/673.6013.992
2473Jan Kuczera
Ryszard Olenderek
7.0
12.0
WPWP/2927.2012.222
2551Maciej Masłowski
Adam Meller
2.0
5.0
WPWP/24711.552
2625Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
KP/16010.742
2728Włodzimierz Płaczkiewicz
Piotr Kruczkowski
0.5
0.0
KPKP/16010.222
2839Ziemowit Sacha
Piotr Markiewicz
1.0
5.0
MPMP/31710.121
2914Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/678.301
3061Wiesław Hilbrecht
Jarosław Hilbrecht
5.0
7.0
WPWP/2528.261
3171Tomasz Dorobek
Jerzy Ofierski
3.0
3.0
DSWP/2927.207.841
3218Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.5
DSDS/724.806.231
331Piotr Kulesza
Maciej Dorabiała
5.0
9.0
DSDS/673.604.841
3410Marcin Pastudzki
Baichuan Yu
2.5
0.0
DSDS/673.771
3520Ewa Sokolińska
Marek Drecki
1.0
7.0
DSDS/724.802.921
3638Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
4.0
11.0
MPMP/3171.691
3726Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.0
1.5
KPKP/1600.20
3848Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
LDWP/247-0.10
3913Małgorzata Turska-Marcinowska
Aleksander Czajka
7.0
7.0
DSDS/67-2.32
4019Jan Kulczycki
Janusz Kozioł
2.0
2.0
DSDS/724.80-2.34
4135Adam Stono
Jerzy Stępień
11.0
4.0
MPMP/317-2.41
4230Lech Borzęcki
Krzysztof Kusowski
1.5
0.0
KP
KP/160-3.82
4329Elżbieta Czerwińska
Włodzimierz Żurawicz
2.5
3.0
KPKP/160-4.23
4467Stefan Samól
Roman Mączkowski
3.0
4.0
WPWP/252-4.58
4572Janusz Kościelny
Mirosław Powązka
9.0
3.0
DSWP/2927.20-6.27
4623Maria Pruchniewska
Sławomir Biurkowski
1.0
3.0
KPKP/160-6.51
4770Renata Krasowska
Sławomir Krasowski
0.5
0.5
WPWP/2927.20-8.24
487Tomasz Struzik
Marek Bałdysz
5.0
13.0
DSDS/673.60-8.58
4942Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
3.0
13.0
MP
PK
MP/317-9.25
504Barbara Radomska
Lilianna Szatańska
3.0
3.0
DSDS/673.60-9.52
516Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
3.0
5.0
DSDS/673.60-9.78
5247Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
2.0
2.5
WPWP/247-10.27
5340Robert Mostek
Jerzy Wielgus
4.0
4.0
MPMP/317-12.60
5452Alicja Stefanowska
Zofia Mikołajczyk
3.0
4.0
WPWP/247-14.03
5562Andrzej Małdziński
Andrzej Malenta
4.0
5.0
WPWP/252-1.00-14.65
5621Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/724.80-15.85
5724Krzysztof Farecki
Tadeusz Giernalczyk
1.5
2.0
KPKP/160-16.92
5868Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
LB
WP/252-17.48
5955Piotr Biderman
Małgorzata Węglewska
3.0
0.5
WPWP/247-21.23
6060Mirosław Żurawski
Eugeniusz Kubiak
0.0
0.5
 
WP
WP/247-23.56
6159Henryk Duszyński
Stefan Żuberek
4.0
4.0
WPWP/247-25.91
6245Ryszard Nowicki
John Catlow
4.0
2.0
WPWP/247-35.71
6311Andrzej Suchodolski
Tomasz Koźlecki
4.0
4.0
DSDS/67-36.18
6427Justyna Graniczny
Przemysław Kacprzak
2.0
3.0
KPKP/160-37.05
659Jarosław Chłądowicz
Anna Jankowska
0.5
3.0
DSDS/673.60-39.25
6666Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
4.0
4.0
WPWP/252-42.52
6717Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DSDS/724.80-48.63
6836Zbigniew Szkołut
Bronisław Micek
5.0
7.0
MPMP/317-54.29
6944Sławomir Tomaszewski
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
1.0
WPWP/247-55.82
7041Stefan Bentkowski
Leszek Gabriel
1.5
7.0
MPMP/317-69.93
7153Wiesław Rakowski
Roman Wojciechowski
0.5
0.5
WPWP/247-78.42

Statystyka ośrodków...