Turniej na maksy

Czwartek, 18 stycznia 2018

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
118Robert Sadowski
Robert Siedlecki
5.0
5.0
MAMA/5864.059
25Ryszard Markowski
Marek Marciniak
4.0
3.0
LBLB/12760.809
327Waldemar Rybka
Janusz Natorski
5.0
5.0
MPMP/4060.038
47Czesław Rekret
Skarbimir Kozar
4.0
5.0
LBLB/12759.667
541Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
0.0
0.0
MPMP/4559.267
637Robert Podsiadły
Robert Rostek
4.0
3.0
MP
LU
MP/4058.326
712Daniel Wacławek
Włodzimierz Rutkowski
2.0
4.0
MAMA/5858.155
832Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4058.014
950Wiesława Rusek
Marek Rusek
0.5
2.5
PKPK/5157.954
1047Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
0.0
0.0
MPMP/4557.413
1126Czesław Usarz
Eugeniusz Somogyi
1.0
1.5
MPMP/4056.182
1229Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
12.0
0.5
MPMP/4055.562
1345Władysław Uryga
Stanisław Miłkowski
3.0
2.0
MPMP/4554.382
48Jerzy Kozłowski
Adam Waśko
3.0
5.0
MPMP/4554.382
1552Jacek Gąsiorek
Marek Naprawa
2.5
0.0
PK
PK/5154.172
1623Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/4053.742
1743Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
0.0
0.0
MPMP/4553.372
1836Dorota Gadaś
Jerzy Bałon
3.0
2.0
MPMP/4053.081
194Mirosław Jedynak
Czesław Szymański
2.5
3.0
LBLB/12752.941
2039Barbara Miś
Norbert Oleksy
1.0
0.0
MPMP/4552.021
2144Janina Dziedzina
Bogdan Łukasik
0.0
0.5
MPMP/4551.091
2213Bogdan Kakietek
Jacek Koter
5.0
4.0
MAMA/5851.031
2320Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
4.0
MPMP/4050.751
2431Andrzej Kopański
Zbigniew Przeginiak
3.0
4.0
MPMP/4050.681
2517Michał Kilanowski
Krzysztof Kwiatkowski
4.0
3.0
MAMA/5850.581
2654Jan Warchoł
Jerzy Matelowski
2.5
3.0
PKPK/5149.241
2738Halina Święch
Stanisław Mierzwa
7.0
7.0
MPMP/4049.09
289Krystyna Lindner
Ryszard Boberski
2.5
3.0
LBLB/12749.05
2934Jacek Czaja
Jan Prajsnar
4.0
3.0
SL
MP
MP/4048.92
3021Jan Truniarz
Jacek Jurczyński
1.5
2.5
MPMP/4048.73
3124Marek Pietrzak
Halina Samborek
2.0
2.0
MPMP/4048.50
326Krzysztof Gromadziński
Lech Lorkiewicz
4.0
3.0
LBLB/12748.48
3330Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/4048.05
3453Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
2.0
PKPK/5146.44
351Mirosław Zacharewicz
Wiesław Skowron
4.0
4.0
LBLB/12746.21
3619Bolesław Zysek
Jan Szafraniec
1.5
2.5
MPMP/4045.79
3728Tytus Bisping
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/4045.69
3833Ewa Kwiecień
Piotr Stefanów
3.0
2.0
MPMP/4045.37
393Andrzej Niziałek
Ryszard Góralski
2.5
2.0
LBLB/12744.89
402Andrzej Włodarczak
Stanisław Gorzelak
2.5
0.0
LB
NZ
LB/12744.51
4115Janusz Pietrzak
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.0
MAMA/5844.30
4216Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/5843.66
438Marian Nieznański
Czesław Plachimowicz
7.0
5.0
LBLB/12743.47
4425Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
12.0
21.0
MP
SL
MP/4042.33
4551Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PKPK/5142.20
4622Roman Urbański
Andrzej Lasota
1.5
5.0
MPMP/4041.66
4746Stanisław Wrona
Adam Kutszyński
0.0
1.0
MPMP/4540.57
4842Janina Smolarek
Aleksandra Wołowiec
0.0
0.0
MPMP/4540.24
4935Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/4039.53
5014Alojzy Ziółkowski
Ilona Ziółkowska
0.5
0.5
MAMA/5838.22
5140Jan Jagielski
Stanisław Drużkowski
0.0
0.0
MPMP/4537.29

Statystyka ośrodków...