Turniej na maksy

Środa, 17 stycznia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
188Krzysztof Brudka
Marcin Pędziński
13.0
15.0
WPWP/24767.5816
24Hubert Kędziorek
Sławomir Rokicki
1.0
2.0
MAMA/28264.7216
333Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/4062.5415
496Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WPWP/24762.0614
593Andrzej Mazurek
Karol Mońko
11.0
4.0
WPWP/24761.3614
669Władysław Chodziński
Zbigniew Czarnecki
7.0
2.5
PKPK/11860.4713
764Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
7.0
12.0
MP
PK
PK/11860.4413
846Piotr Stopa
Mirosław Kołton
13.0
9.0
MPMP/4059.4412
9110Włodzimierz Robak
Stefan Masternak
2.5
5.0
WPWP/24758.8112
1025Barbara Lesiecka
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MPMP/4058.1411
1121Grzegorz Superson
Marek Jaworski
11.0
12.0
MPMP/4058.0610
121Dariusz Węgrowicz
Jerzy Olszewski
5.0
1.5
MAMA/28257.8710
1358Przemysław Zawada
Jakub Zawada
17.0
7.0
MA
PK
PK/11857.139
1438Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/4057.039
1545Adam Cichoń
Rafał Śmiałek
2.5
4.0
MPMP/4056.878
1651Tomasz Ukraiński
Marek Filipowski
12.0
12.0
PK
MP
PK/11856.818
1765Tomasz Bajorek
Marek Cyrkiel
9.0
12.0
PKPK/11856.387
1832Jacek Herman
Marcin Krawczyk
11.0
12.0
MPMP/4056.046
1947Maksymilian Chodacki
Mateusz Sobczak
7.0
9.0
SL
DS
MP/4055.376
20107Paweł Fiebig
Grzegorz Piątek
2.5
1.0
WPWP/24755.325
215Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.0
2.0
MAMA/28254.735
2248Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
12.0
12.0
MPMP/4054.514
2350Wit Klapper
Tadeusz Garbacik
21.0
12.0
SL
MP
MP/4054.384
24103Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
12.0
9.0
WP
LB
WP/24754.344
2539Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4054.163
2680Karol Grzywacz
Tadeusz Przybyło
3.0
9.0
PKPK/11854.143
2779Hieronim Furman
Ryszard Zdon
9.0
5.0
PKPK/11853.923
2882Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
3.0
5.0
WPWP/24753.753
2912Janusz Natorski
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/4053.523
3084Rafał Milinkiewicz
Krzysztof Janecki
0.5
1.5
WPWP/24753.493
3117Andrzej Lubojemski
Mirosław Sady
13.0
12.0
MPMP/4053.003
3253Tadeusz Dańczak
Bolesław Smorąg
0.5
5.0
PKPK/11852.923
3372Grzegorz Rusinek
Andrzej Kulasa
2.5
2.5
PKPK/11852.653
3430Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MPMP/4052.483
3536Ewa Kwiecień
Jerzy Michałek
3.0
21.0
MP
SL
MP/4052.343
3683Hieronim Nowacki
Adam Peszke
5.0
5.0
WPWP/24752.112
3756Jerzy Puchała
Przemysław Iwoński
5.0
2.0
PKPK/11852.112
38109Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
4.0
2.5
WPWP/24751.922
3919Stanisław Urbanowski
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
5.0
MPMP/4051.912
4023Wacław Gąssowski
Zbigniew Przeginiak
12.0
4.0
MPMP/4051.622
4181Andrzej Rudzki
Danuta Rudzka
1.5
1.5
WPWP/24751.592
4273Małgorzata Janik
Andrzej Byzdra
0.0
7.0
PKPK/11851.512
4370Władysław Martens
Robert Przybyło
9.0
7.0
PKPK/11851.442
4441Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
7.0
MPMP/4051.112
4562Eugeniusz Strzyż
Tomasz Twaróg
5.0
4.0
PK
MP
PK/11851.092
463Krzysztof Sokół
Piotr Nauman
3.0
4.0
MAMA/28251.061
4775Jacek Szczerba
Jan Kadula
4.0
12.0
PKPK/11850.981
4816Zdzisław Gędłek
Kazimierz Chłobowski
5.0
11.0
MPMP/4050.811
499Barbara Leśniewska
Andrzej Leśniewski
0.0
0.0
MA/28250.801
5035Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
5.0
MPMP/4050.721
5186Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/24750.711
527Wojciech Kała
Bogdan Stankiewicz
3.0
0.0
MA
MA/28250.541
5371Dariusz Kulpiński
Tomasz Jędrzejek
9.0
4.0
PKPK/11850.531
5452Roman Opaliński
Marek Pietraszek
18.0
18.0
PKPK/11850.331
5549Sławomir Skocz
Artur Korzybski
2.0
2.0
MPMP/4050.011
5691Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
4.0
WPWP/24749.88
572Zofia Szuchnik
Jerzy Cel
3.0
3.0
MAMA/28249.84
5815Adam Owoc
Leszek Ochał
2.5
2.5
MPMP/4049.71
5955Jerzy Góralczyk
Zdzisław Baryła
5.0
4.0
PKPK/11849.70
6011Piotr Ludwikowski
Paweł Kotarba
5.0
4.0
MPMP/4049.42
61100Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
5.0
2.5
WPWP/24749.36
6299John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.0
2.0
WPWP/24749.32
6361Lesław Chmiel
Leszek Jarosz
5.0
4.0
PKPK/11849.14
64106Lidia Gapińska
Andrzej Proniewicz
1.5
3.0
WPWP/24749.11
65105Tomasz Kusztal
Janusz Zabacki
0.5
0.5
WPWP/24748.99
6622Jan Skuciński
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/4048.76
67104Jadwiga Nowak
Eugeniusz Dota
11.0
2.5
WPWP/24748.74
6834Adam Harasimowicz
Tomasz Stryszawski
4.0
7.0
MPMP/4048.38
6927Marek Kiepura
Robert Rostek
5.0
3.0
MP
LU
MP/4048.26
7089Henryk Duszyński
Stefan Żuberek
4.0
4.0
WPWP/24748.01
7197Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
3.0
2.0
WPWP/24747.85
7254Jerzy Paja
Stanisław Sadło
7.0
5.0
PKPK/11847.84
7363Jan Serafin
Jadwiga Żulińska
1.0
1.5
PKPK/11847.68
7443Jarosław Nowakowski
Michał Tuszyński
4.0
4.0
MPMP/4047.45
758Zdzisław Olszewski
Jerzy Stanaszek
4.0
0.0
MA
MA/28247.38
7620Kazimierz Lenda
Adam Lenda
4.0
4.0
MPMP/4047.32
7792Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.0
WPWP/24747.26
7860Stanisław Zych
Mariusz Kozaczyński
5.0
7.0
PKPK/11847.08
7929Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MPMP/4047.06
8068Hanna Łazarska
Bogusław Ferenc
3.0
11.0
PKPK/11846.70
8187Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.0
1.0
WPWP/24746.45
8242Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/4046.26
8394Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
0.0
0.0
WPWP/24746.13
8476Leszek Garbacik
Tadeusz Szemraj
5.0
5.0
PKPK/11846.11
8537Zbigniew Pierzynka
Stanisław Mierzwa
1.5
7.0
MPMP/4046.04
8613Stanisław Jaros
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4045.69
8744Wiesław Sawa
Mieczysław Szwarc
2.5
4.0
MPMP/4045.66
8824Jacek Kalinowski
Janusz Szędzielarz
7.0
1.5
MPMP/4045.56
8966Bogusław Kruczek
Robert Kwiatkowski
11.0
3.0
PKPK/11845.52
9074Jerzy Rybarski
Józef Wrona
2.5
5.0
PKPK/11845.19
91102Tadeusz Dziadykiewicz
Tomasz Powęzka
1.0
1.5
WPWP/24745.06
92101Barbara Podgórska
Jerzy Bajka
4.0
5.0
WPWP/24744.93
9326Małgorzata Praszałowicz
Stanisław Sarat
5.0
3.0
MPMP/4044.16
9418Barbara Konik
Krystyna Grzegorzewska
0.5
1.0
MPMP/4044.08
95108Sławomir Tomaszewski
Janusz Borowski
2.0
3.0
WPWP/24743.43
9677Mieczysław Sipowicz
Bogusław Surowiec
5.0
5.0
PKPK/11842.64
9785Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WPWP/24742.11
9895Roman Wojciechowski
Bogna Latowska
0.5
2.0
WPWP/24741.31
9959Stanisław Chlebuś
Jadwiga Roźniatowska
1.0
2.5
PKPK/11841.19
10028Bolesław Zysek
Ryszard Calik
1.5
4.0
MPMP/4040.96
10190Barbara Matuszewska
Hanna Derdowska-Zimpel
1.0
1.0
WPWP/24740.41
10267Janusz Jarząbek
Renata Kielar
5.0
1.0
PKPK/11839.98
10340Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
0.5
2.0
MPMP/4039.96
10414Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
2.5
MPMP/4039.84
10557Tadeusz Marut
Janusz Słonina
0.0
0.0
PKPK/11839.74
10610Barbara Raniszewska-Musiał
Andrzej Musiał
0.0
0.0
MAMA/28238.93
10798Elżbieta Kamińska
Barbara Speth
0.0
1.5
WPWP/24738.59
1086Jacek Leśniewski
Stanisław Cieśla
0.0
0.0
MA/28234.14
10931Michał Grzemowski
Anna Kuśper
0.0
0.0
MPMP/4031.37

Statystyka ośrodków...