Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 11 stycznia 2018

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
171Ryszard Pawłowski
Jerzy Sadowski
5.0
12.0
ZPZP/3083.6073.9511
212Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
3.0
DSDS/9452.4311
354Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/24749.0210
421Janusz Pietrzak
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.0
MAMA/583.6044.569
528Andrzej Hycnar
Maciej Rodzaj
13.0
7.0
PK
MP
MP/3173.6044.479
656Sławomir Tomaszewski
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
1.0
WPWP/24742.818
741Piotr Bielecki
Adrian Spyrka
5.0
4.0
OPOP/27341.818
817Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/583.6040.127
914Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9439.377
101Marek Drecki
Sławomir Zimniak
7.0
5.0
DSDS/723.6036.196
116Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/723.6036.185
1260Barbara Kaiser
Stanisław Majchrzycki
0.0
0.0
NZWP/24736.135
1364Ryszard Nowicki
John Catlow
4.0
2.0
WPWP/24735.224
142Marian Kupnicki
Roland Lippik
17.0
5.0
KP
DS
DS/723.6035.074
1537Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
9.0
13.0
PKMP/31733.783
1667Eugeniusz Kozak
Maciej Silski
1.0
0.0
ZP
ZP/3083.6031.573
1739Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
3.0
OPOP/27331.173
1850Andrzej Gruszecki
Wojciech Witkowski
0.0
2.0
NZ
WP
WP/24730.732
1953Jarosław Lubczyński
Marek Domagała
5.0
4.0
WPWP/24729.762
2018Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MAMA/583.6026.002
2135Artur Łysakowski
Andrzej Pietrucha
3.0
7.0
MPMP/3173.6025.012
2215Bogdan Kakietek
Jacek Koter
5.0
4.0
MAMA/583.6024.252
2330Robert Mostek
Jerzy Wielgus
4.0
4.0
MPMP/3173.6024.022
243Janusz Kozioł
Ewa Sokolińska
2.0
1.0
DSDS/723.6019.802
2534Wacław Sypień
Ryszard Skotarski
5.0
12.0
MP
MA
MP/3173.6019.432
2645Barbara Larysz
Michał Bąk
2.5
3.0
OPOP/27318.362
277Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/723.6017.582
2844Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.5
0.5
OPOP/27316.471
2932Piotr Markiewicz
Stanisław Prokuszki
5.0
4.0
MPMP/3173.6014.561
3049Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/24714.051
3155Marek Lewandowicz
Justyna Łaniewska
2.0
2.0
WPWP/24713.171
3272Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZPZP/3083.607.941
3331Krzysztof Jakubas
Zbigniew Szkołut
3.0
5.0
MPMP/3173.607.881
3470Edward Chodźko
Mirosław Sankiewicz
0.0
5.0

ZP
ZP/3083.606.601
3558Adam Meller
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/2475.281
3663Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
3.0
WPWP/2472.991
3726Grzegorz Zalewski
Włodzimierz Rutkowski
5.0
4.0
PD
MA
MA/583.602.81
3865Zofia Mikołajczyk
Wojciech Zimniak
4.0
4.0
WPWP/2471.58
3966Bogumiła Jakubowska
Stefan Żuberek
3.0
4.0
WPWP/247-1.75
4074Bogdan Wiliński
Kazimierz Wiliński
0.0
7.0

ZP
ZP/3083.60-3.49
4142Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OPOP/273-4.17
4229Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
4.0
11.0
MPMP/3173.60-9.50
4347Alicja Stefanowska
Hieronim Nowacki
3.0
5.0
WPWP/247-11.91
4420Teresa Siedlecka-Wójcikowska
Grażyna Śniadewicz
0.0
0.5

MA
MA/583.60-12.33
4561Jerzy Bajka
Jerzy Stefanowski
5.0
4.0
WPWP/247-13.11
4616Alojzy Ziółkowski
Ilona Ziółkowska
0.5
0.5
MAMA/583.60-13.80
4768Zygmunt Kwiatkowski
Wincenty Glina
0.0
0.0
ZP/3083.60-14.35
4813Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/94-15.94
4924Waldemar Kostrzewa
Adam Łaszczotko
4.0
4.0
MAMA/583.60-16.01
5073Anna Kondyjowska
Lech Sulżycki
3.0
7.0
ZPZP/3083.60-16.05
5122Stanisław Stachlewski
Elżbieta Wróblewska
9.0
4.0
MAMA/58-18.65
5219Zbigniew Rzeczycki
Grażyna Rzeczycka
0.0
0.0
MAMA/583.60-18.70
5348Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
0.5
0.0
WP
NZ
WP/247-20.62
5469Witold Mateńko
Tadeusz Mediuch
4.0
0.5
ZPZP/3083.60-21.65
5523Grzegorz Rybak
Alicja Rybak
2.0
2.5
MAMA/58-25.84
5646Andrzej Duda
Tomasz Tapper
3.0
2.5
OPOP/273-26.12
5727Marek Surmiak
Bronisław Micek
5.0
7.0
MPMP/3173.60-26.33
589Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DSDS/723.60-26.80
595Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/723.60-28.03
604Jan Kulczycki
Dorota Kwintkiewicz
2.0
2.5
DSDS/723.60-28.31
618Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.0
DSDS/723.60-29.29
6233Adam Stono
Jerzy Stępień
11.0
4.0
PK
MP
MP/3173.60-30.39
6340Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OPOP/273-30.76
6475Jacek Adamczyk
Marek Tuziemski
3.0
3.0
ZPZP/3083.60-30.92
6557Michał Pabich
Łukasz Kaczmarek
3.0
4.0
WPWP/247-36.38
6652Wojciech Przybylski
Eugeniusz Kubiak
0.5
0.5
WPWP/247-39.17
6759Bernard Kurasz
Krzysztof Galubiński
2.0
2.0
WPWP/247-39.57
6862Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/247-46.38
6943Jerzy Brachmański
Jerzy Jankowski
1.0
2.0
OPOP/273-46.76
7051Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/247-49.48
7138Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.5
MPMP/317-70.53
7211Barnard Mikołajczyk
Bernard Zakrzewski
0.0
0.0
DS/94-75.87

Statystyka ośrodków...