Turniej na maksy

Środa, 10 stycznia 2018

Wyniki z 5 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/247
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
1123Marcin Pędziński
Krzysztof Brudka
15.0
13.0
WPWP/24764.2818
3126Lidia Gapińska
Adam Peszke
1.5
5.0
WPWP/24761.7617
4118Jan Borychowski
Edward Niewierowski
12.0
11.0
WPWP/24761.3117
14114Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WPWP/24757.8711
15104Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.0
1.0
WPWP/24757.5511
17133Stefan Masternak
Włodzimierz Robak
5.0
2.5
WPWP/24757.2510
18113Michał Moryson
Jan Sibilski
2.5
5.0
WPWP/24757.119
19128Hieronim Nowacki
Maciej Wybranowski
5.0
4.0
WPWP/24757.089
24120John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.0
2.0
WPWP/24756.426
34103Małgorzata Augustyn
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WPWP/24754.554
40106Marek Janik
Adam Talarczyk
5.0
1.0
WPWP/24754.203
41117Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
5.0
2.5
WPWP/24754.163
43131Jerzy Stefanowski
Jerzy Bajka
4.0
5.0
WPWP/24753.763
48107Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
LDWP/24753.312
52125Grzegorz Proniewicz
Piotr Stanikowski
2.5
2.5
WPWP/24752.942
55116Krystian Ostrowski
Andrzej Ostrowski
2.0
2.0
WPWP/24752.872
61110Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
1.5
WPWP/24750.961
73127Stefan Sytlak
Eugeniusz Kubiak
0.5
0.5
WPWP/24749.47
87111Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
11.0
11.0
WPWP/24747.63
89122Janusz Suszczyński
Jarosław Nowak
4.0
2.0
WPWP/24747.45
90135Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
3.0
5.0
WPWP/24747.32
92108Bogna Latowska
Roman Wojciechowski
2.0
0.5
WPWP/24746.99
94105Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.0
3.0
WPWP/24746.84
100132Paweł Fiebig
Grzegorz Piątek
2.5
1.0
WPWP/24745.83
104134Tomasz Powęzka
Tadeusz Dziadykiewicz
1.5
1.0
WPWP/24744.73
105109Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.0
WPWP/24744.70
106121Grażyna Winkler
Mariusz Winkler
0.0
0.0
WPWP/24744.45
110124Sławomir Tomaszewski
Janusz Borowski
2.0
3.0
WPWP/24744.05
111129Michalina Rusek
Krzysztof Janecki
0.5
1.5
WPWP/24744.00
115119Stefan Gronowski
Arkadiusz Pohl
0.0
1.0
WPWP/24742.46
126136Leszek Dąbkiewicz
Robert Szeklicki
5.0
4.0
WPWP/24739.62
131115Elżbieta Kamińska
Barbara Speth
0.0
1.5
WPWP/24736.91
132112Zdzisław Stryła
Michał Granops
1.0
0.0
WP
NZ
WP/24736.12
134130Małgorzata Grzybek
Maria Dłużyk
0.0
0.0
NZWP/24734.05

Statystyka ośrodków...