Turniej na maksy

Środa, 10 stycznia 2018

Wyniki z 5 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
621Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MPMP/4060.4115
941Maciej Kliś
Andrzej Dudzik
3.0
12.0
MPMP/4059.3614
2122Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
4.0
4.0
MPMP/4056.798
2532Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
3.0
4.0
MPMP/4056.416
2911Rafał Synowiec
Marcin Krawczyk
9.0
12.0
MPMP/4054.904
3027Janusz Natorski
Zbigniew Pierzynka
5.0
1.5
MPMP/4054.854
3142Maksymilian Chodacki
Jerzy Michałek
7.0
21.0
SLMP/4054.814
3247Marzena Kwiecińska-Wilk
Tytus Bisping
5.0
5.0
MPMP/4054.784
3746Mateusz Sobczak
Mariusz Kraśnicki
9.0
7.0
DS
LD
MP/4054.483
3939Jacek Kalinowski
Mirosław Sady
7.0
12.0
MPMP/4054.293
4445Janusz Rżewski
Jacek Herman
5.0
11.0
MPMP/4053.763
5744Stanisław Urbanowski
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MPMP/4051.841
5928Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
2.5
MPMP/4051.211
6033Adam Grobler
Jacek Stasica
5.0
13.0
MPMP/4051.111
6315Leszek Ochał
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4050.731
6529Grzegorz Latała
Piotr Stopa
3.0
13.0
MPMP/4050.561
6630Marek Jaworski
Adam Harasimowicz
12.0
4.0
MPMP/4050.561
6831Adam Lenda
Andrzej Lubojemski
4.0
13.0
MPMP/4050.13
6936Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4050.06
7026Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
7.0
MPMP/4049.69
7235Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/4049.56
7519Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MPMP/4049.24
7624Magdalena Gil
Adam Brodowski
3.0
0.5
MPMP/4049.20
7713Zbigniew Przeginiak
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MPMP/4049.16
8048Maciej Kędzierski
Tomasz Stryszawski
2.5
7.0
MPMP/4048.87
8120Kazimierz Lenda
Leszek Kirsz
4.0
4.0
MPMP/4048.36
8217Marek Dąbek
Leszek Faber
2.5
3.0
MPMP/4048.20
8625Jan Skuciński
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/4048.02
9143Małgorzata Praszałowicz
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/4047.17
9314Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.5
2.0
MPMP/4046.89
9716Piotr Stefanów
Stanisław Jaros
2.0
5.0
MPMP/4046.31
10334Sławomir Skocz
Artur Korzybski
2.0
2.0
MPMP/4044.86
10737Marek Heichel
Adam Cichoń
3.0
2.5
MPMP/4044.40
10840Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/4044.29
10938Jarosław Nowakowski
Hanna Leskiewicz-Łazarska
4.0
3.0
MPMP/4044.06
11212Wit Klapper
Wacław Gąssowski
21.0
12.0
SL
MP
MP/4043.81
12023Barbara Konik
Krystyna Grzegorzewska
0.5
1.0
MPMP/4041.76
13318Waldemar Rybka
Barbara Batkiewicz
5.0
9.0
MPMP/4035.84

Statystyka ośrodków...