Turniej na maksy

Środa, 10 stycznia 2018

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 59: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
160: T. Szemraj - L. Garbacik, 10.0, PK 11NS 3 NTE DJ+1 43042.19
160: T. Szemraj - L. Garbacik, 10.0, PK 12NS 3 NTN C7+3 69096.92
273: K. Grzywacz - T. Przybyło, 12.0, PK 25NS 5 SE HQ= 65020.00
273: K. Grzywacz - T. Przybyło, 12.0, PK 26NS 4 SW HA-1 10063.85
363: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 19EW 3 NTS H10-2 10094.62
363: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 20EW 2 SN DJ+2 17031.54
464: J. Serafin - J. Żulińska, 2.5, PK 23EW 2 NTN DQ-2 20093.85
464: J. Serafin - J. Żulińska, 2.5, PK 24EW 3 HN DA+1 17022.31
562: D. Kulpiński - J. Rybarski, 11.5, PK 21NS 3 DE S6+1 13029.23
562: D. Kulpiński - J. Rybarski, 11.5, PK 22NS 2 SN HA-2 1008.46
669: L. Jarosz - P. Iwoński, 6.0, PK 15EW 4 SW H7-1 505.48
669: L. Jarosz - P. Iwoński, 6.0, PK 16EW 3 SS CQ= 14010.17
851: J. Paja - L. Weryńska-Leja, 8.0, PK 17EW 3 NTN CJ+3 49023.85
851: J. Paja - L. Weryńska-Leja, 8.0, PK 18EW 2 NTW H3+1 1504.62
966: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 5EW 4 SN HA+1 65064.62
966: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 6EW 3 HN C4= 14025.38
1065: R. Kielar - J. Worek, 2.5, PK 9NS 2 HE SA+1 14014.85
1065: R. Kielar - J. Worek, 2.5, PK 10NS 2 NTW HJ= 12041.41
1155: A. Ankiersztejn - Z. Baryła, 8.0, PK 27EW 3 NTW H2+3 49029.90
1155: A. Ankiersztejn - Z. Baryła, 8.0, PK 28EW 6 NTN C2-2 20092.65
1253: T. Jędrzejek - E. Strzyż, 9.0, PK 13EW 3 DE CA-2 2000.77
1253: T. Jędrzejek - E. Strzyż, 9.0, PK 14EW 3 NTW H9+2 46081.54
1358: J. Szczerba - J. Kadula, 16.0, PK 3NS 3 SE DK-2 20032.31
1358: J. Szczerba - J. Kadula, 16.0, PK 4NS 3 SE HA= 14019.23
1452: Z. Czarnecki - W. Chodziński, 9.5, PK 1NS 4 SE HA+1 45033.08
1452: Z. Czarnecki - W. Chodziński, 9.5, PK 2NS 5 CE DA-1 5085.38
1549: T. Ukraiński - T. Bajorek, 21.0, PK 29EW 2 HS CA+1 14020.38
1549: T. Ukraiński - T. Bajorek, 21.0, PK 30EW 3 NTW SK-4 2003.46
 +/-
 WYNIK39.00
 MIEJSCE127