Turniej na maksy

Środa, 10 stycznia 2018

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 45: J. Rżewski - J. Herman, 16.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
320: K. Lenda - L. Kirsz, 8.0, MP EW 4 SS CQ-1 5048.44
320: K. Lenda - L. Kirsz, 8.0, MP EW 3 NTN CJ+2 46065.38
320: K. Lenda - L. Kirsz, 8.0, MP EW 3 NTE H4= 40020.77
444: S. Urbanowski - M. Lankosz, 16.0, MP NS 2 DN C2-3 3003.08
444: S. Urbanowski - M. Lankosz, 16.0, MP NS 3 NTE H9+2 46018.46
444: S. Urbanowski - M. Lankosz, 16.0, MP NS 4 SE H2-1 5094.52
446: M. Sobczak - M. Kraśnicki, 16.0, DS/LD EW 5 SE HQ= 65080.00
446: M. Sobczak - M. Kraśnicki, 16.0, DS/LD EW 4 SE HA-1 10036.15
446: M. Sobczak - M. Kraśnicki, 16.0, DS/LD EW 3 NTW S7+4 52052.12
536: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP NS 3 NTS H6= 40086.15
536: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP NS 2 SN H7+1 14034.62
536: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP NS 4 DxE D2-2 30096.92
646: M. Sobczak - M. Kraśnicki, 16.0, DS/LD NS 3 HxE SA-1 20086.15
646: M. Sobczak - M. Kraśnicki, 16.0, DS/LD NS 1 NTN DQ-1 10023.08
646: M. Sobczak - M. Kraśnicki, 16.0, DS/LD NS 2 CxE D6+1 2805.38
734: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP NS 3 SE HK-1 10071.09
734: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP NS 2 NTE SK+3 21092.96
734: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP NS 3 DN H2+3 17013.08
932: B. Bańkowski - M. Jarosz, 7.0, MP EW 5 SN H5-3 30098.43
932: B. Bańkowski - M. Jarosz, 7.0, MP EW 4 SE SA+1 45066.66
932: B. Bańkowski - M. Jarosz, 7.0, MP EW 3 HE CT-1 10024.22
1424: M. Gil - A. Brodowski, 3.5, MP EW 4 SE D9= 42047.69
1424: M. Gil - A. Brodowski, 3.5, MP EW 3 CE CJ+2 15071.54
1424: M. Gil - A. Brodowski, 3.5, MP EW 5 DS H9= 40043.85
1525: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP EW 2 SE HA+1 14080.77
1525: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP EW 4 SN HA+1 65064.62
1525: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP EW 2 HS CA+1 14025.38
 +/-
 WYNIK53.76
 MIEJSCE44