Turniej na maksy

Środa, 10 stycznia 2018

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 44: S. Urbanowski - M. Lankosz, 16.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
445: J. Rżewski - J. Herman, 16.0, MP EW 2 DN C2-3 30096.92
445: J. Rżewski - J. Herman, 16.0, MP EW 3 NTE H9+2 46081.54
445: J. Rżewski - J. Herman, 16.0, MP EW 4 SE H2-1 505.48
535: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP NS 3 HxW DQ-5 140097.64
535: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP NS 4 HW CJ-1 5084.11
535: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP NS 2 SS S5-2 10039.07
533: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP NS 2 HxW SA-1 20086.15
533: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP NS 2 DN CJ-2 2006.15
533: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP NS 3 CxE H2-1 10048.46
636: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP EW 5 SE HQ= 65080.00
636: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP EW 4 SW HA-1 10036.15
636: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP EW 3 NTW H2+3 49029.90
746: M. Sobczak - M. Kraśnicki, 16.0, DS/LD EW 3 NTN C5= 40013.85
746: M. Sobczak - M. Kraśnicki, 16.0, DS/LD EW 2 NTN D2+1 15043.08
746: M. Sobczak - M. Kraśnicki, 16.0, DS/LD EW 3 DE CA+1 13070.77
931: A. Lenda - A. Lubojemski, 17.0, MP NS 2 HN D4-2 20024.22
931: A. Lenda - A. Lubojemski, 17.0, MP NS 3 NTE ST+1 43042.19
931: A. Lenda - A. Lubojemski, 17.0, MP NS 4 SN C7= 62030.00
922: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP NS 4 SS D8-1 5051.56
922: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP NS 3 NTN CJ+3 49076.15
922: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP NS 3 NTE H4+1 43050.00
1323: B. Konik - K. Grzegorzewska, 1.5, MP NS 5 SxE HA-1 10092.31
1323: B. Konik - K. Grzegorzewska, 1.5, MP EW 3 NTE D7-2 1003.85
1323: B. Konik - K. Grzegorzewska, 1.5, MP EW 5 DS C3-1 5092.31
1424: M. Gil - A. Brodowski, 3.5, MP EW 3 DW SK= 11053.85
1424: M. Gil - A. Brodowski, 3.5, MP EW 4 SN SJ+2 68024.62
1424: M. Gil - A. Brodowski, 3.5, MP EW 1 NTN D2+1 12039.23
 +/-
 WYNIK51.84
 MIEJSCE57