Turniej na maksy

Środa, 10 stycznia 2018

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 42: M. Chodacki - J. Michałek, 28.0, SL, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
121: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 22EW 3 CS HK+1 13055.38
121: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 23EW 1 DW H2+1 9060.00
121: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 24EW 3 HN SA+1 17022.31
222: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP 25EW 5 HxN SA-2 30042.31
222: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP 26EW 4 SW HK-1 10036.15
222: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP 27EW TD 60.00
329: G. Latała - P. Stopa, 16.0, MP 19EW 2 NTN SA+1 15029.23
329: G. Latała - P. Stopa, 16.0, MP 20EW 2 SS HK+1 14065.38
329: G. Latała - P. Stopa, 16.0, MP 21EW 3 DE DT= 11039.23
533: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP 10NS 3 HS S5-4 40020.32
533: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP 11NS 3 NTE ST= 40081.24
533: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP 12NS 4 SN D6+1 65060.77
513: Z. Przeginiak - J. Pasich, 11.0, MP 13EW 2 SW CQ= 11065.38
513: Z. Przeginiak - J. Pasich, 11.0, MP 14EW 3 NTW H3+2 46081.54
513: Z. Przeginiak - J. Pasich, 11.0, MP 15EW 1 NTW H3+2 15053.12
611: R. Synowiec - M. Krawczyk, 21.0, MP 16NS 4 SS D8-1 5051.56
611: R. Synowiec - M. Krawczyk, 21.0, MP 17NS 4 NTN CJ+2 49076.15
611: R. Synowiec - M. Krawczyk, 21.0, MP 18NS 3 NTE H7+1 43050.00
1322: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP 7NS 3 NTN C2+1 63049.22
1322: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP 8NS 4 SE H3= 42067.45
1322: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP 9NS 2 SS S8-1 5057.81
1525: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 1EW 4 SE HA+1 45066.92
1525: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 2EW 3 CE DA+2 15071.54
1525: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 3EW 3 NTN S6+1 43013.85
1627: J. Natorski - Z. Pierzynka, 6.5, MP 4EW 2 SE HA= 11053.85
1627: J. Natorski - Z. Pierzynka, 6.5, MP 5EW 4 SN HA+1 65064.62
1627: J. Natorski - Z. Pierzynka, 6.5, MP 6EW 3 HS H4-1 5084.62
 +/-
 WYNIK54.81
 MIEJSCE31