Turniej na maksy

Środa, 10 stycznia 2018

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 33: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
220: K. Lenda - L. Kirsz, 8.0, MP NS 1 NTS D5-1 10043.08
220: K. Lenda - L. Kirsz, 8.0, MP NS 3 NTW S2+1 43049.23
220: K. Lenda - L. Kirsz, 8.0, MP NS 1 NTW H7+2 15046.88
221: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP EW 3 SS CQ-1 5048.44
221: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP EW 3 NTN CJ+3 49023.85
221: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP EW 3 NTE H4= 40020.77
241: M. Kliś - A. Dudzik, 15.0, MP EW 3 NTS HT= 40013.85
241: M. Kliś - A. Dudzik, 15.0, MP EW 2 SN H7+1 14065.38
241: M. Kliś - A. Dudzik, 15.0, MP EW 3 DE DT-1 5023.08
313: Z. Przeginiak - J. Pasich, 11.0, MP EW 4 SE HA= 42047.69
313: Z. Przeginiak - J. Pasich, 11.0, MP EW 3 CE DA+2 15071.54
313: Z. Przeginiak - J. Pasich, 11.0, MP EW 3 NTS H3= 40043.85
414: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP EW 2 SE HA= 11053.85
414: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP EW 4 SN HA+1 65064.62
414: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP EW 1 NTE D4-1 10058.46
542: M. Chodacki - J. Michałek, 28.0, SL EW 3 HS S5-4 40079.68
542: M. Chodacki - J. Michałek, 28.0, SL EW 3 NTE ST= 40018.76
542: M. Chodacki - J. Michałek, 28.0, SL EW 4 SN D6+1 65039.23
544: S. Urbanowski - M. Lankosz, 16.0, MP EW 2 HxW SA-1 20013.85
544: S. Urbanowski - M. Lankosz, 16.0, MP EW 2 DN CJ-2 20093.85
544: S. Urbanowski - M. Lankosz, 16.0, MP EW 3 CxE H2-1 10051.54
931: A. Lenda - A. Lubojemski, 17.0, MP NS 3 SE HQ+2 20072.31
931: A. Lenda - A. Lubojemski, 17.0, MP NS 4 SW HA-1 10063.85
931: A. Lenda - A. Lubojemski, 17.0, MP NS 6 DW H7+1 94021.44
1118: W. Rybka - B. Batkiewicz, 14.0, MP NS 6 DS C5= 137093.74
1118: W. Rybka - B. Batkiewicz, 14.0, MP NS 4 SE H2= 42067.45
1118: W. Rybka - B. Batkiewicz, 14.0, MP NS 2 SS DA= 11089.83
 +/-
 WYNIK51.11
 MIEJSCE60