Turniej na maksy

Środa, 10 stycznia 2018

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 32: B. Bańkowski - M. Jarosz, 7.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
129: G. Latała - P. Stopa, 16.0, MP 10EW 3 NTW HT= 60088.27
129: G. Latała - P. Stopa, 16.0, MP 11EW 3 NTE ST+1 43057.81
129: G. Latała - P. Stopa, 16.0, MP 12EW 3 NTS HT+2 66018.46
336: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 13EW 3 HS C2-5 50098.46
336: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 14EW 3 NTE S5+1 43050.77
336: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 15EW 1 NTW H3+1 12025.79
311: R. Synowiec - M. Krawczyk, 21.0, MP 25NS 5 SE DA-1 10093.08
311: R. Synowiec - M. Krawczyk, 21.0, MP 26NS 4 SW HK-1 10063.85
311: R. Synowiec - M. Krawczyk, 21.0, MP 27NS 6 DW S7+1 94021.44
414: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 1EW 4 SE HA= 42047.69
414: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 2EW 4 HE DA= 42096.15
414: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP 3EW 3 NTN S6+1 43013.85
422: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP 22NS 3 CS HK+3 17075.38
422: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP 23NS 1 DxxW SA= 2301.54
422: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP 24NS 2 CxE DQ= 18014.62
515: L. Ochał - Z. Gędłek, 7.5, MP 4EW 3 HxN D3-1 20087.69
515: L. Ochał - Z. Gędłek, 7.5, MP 5EW 1 SS C3+5 23095.38
515: L. Ochał - Z. Gędłek, 7.5, MP 6EW 1 NTE DJ-1 10058.46
546: M. Sobczak - M. Kraśnicki, 16.0, DS/LD 16NS 3 SS CQ= 14089.83
546: M. Sobczak - M. Kraśnicki, 16.0, DS/LD 17NS 3 NTN CJ+2 46034.62
546: M. Sobczak - M. Kraśnicki, 16.0, DS/LD 18NS 3 NTW D4+2 46023.08
624: M. Gil - A. Brodowski, 3.5, MP 19NS 3 NTN S9= 40086.15
624: M. Gil - A. Brodowski, 3.5, MP 20NS 2 SN S7+3 20080.00
624: M. Gil - A. Brodowski, 3.5, MP 21NS 3 CS DA+1 13090.00
945: J. Rżewski - J. Herman, 16.0, MP 7NS 5 SN H5-3 3001.57
945: J. Rżewski - J. Herman, 16.0, MP 8NS 4 SE SA+1 45033.34
945: J. Rżewski - J. Herman, 16.0, MP 9NS 3 HE CT-1 10075.78
 +/-
 WYNIK56.41
 MIEJSCE25