Turniej na maksy

Środa, 10 stycznia 2018

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 30: M. Jaworski - A. Harasimowicz, 16.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
212: W. Klapper - W. Gąssowski, 33.0, SL/MP EW 5 HxS S9-3 50076.15
212: W. Klapper - W. Gąssowski, 33.0, SL/MP EW 4 HE DA= 42096.15
212: W. Klapper - W. Gąssowski, 33.0, SL/MP EW 3 NTS H9= 40043.85
220: K. Lenda - L. Kirsz, 8.0, MP NS 3 NTS HJ+2 66063.28
220: K. Lenda - L. Kirsz, 8.0, MP NS 5 SE H3= 45033.34
220: K. Lenda - L. Kirsz, 8.0, MP NS 3 HW HA= 14014.85
313: Z. Przeginiak - J. Pasich, 11.0, MP EW 3 SxE HA-1 2004.62
313: Z. Przeginiak - J. Pasich, 11.0, MP EW 4 SN SJ+2 68024.62
313: Z. Przeginiak - J. Pasich, 11.0, MP EW 2 HS SK+1 14025.38
824: M. Gil - A. Brodowski, 3.5, MP EW 3 NTS HK-2 10091.54
824: M. Gil - A. Brodowski, 3.5, MP EW 2 DW SA= 9060.00
824: M. Gil - A. Brodowski, 3.5, MP EW 3 NTxS C8= 5504.62
847: M. Kwiecińska-Wilk - T. Bisping, 10.0, MP EW 5 HxN SA-2 30042.31
847: M. Kwiecińska-Wilk - T. Bisping, 10.0, MP EW 4 SW HA-1 10036.15
847: M. Kwiecińska-Wilk - T. Bisping, 10.0, MP EW 3 NTW H2+3 49029.90
1034: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP EW 4 SN DA-2 10083.59
1034: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP EW 3 NTS DJ+1 43087.69
1034: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP EW 3 NTE D7+2 46076.92
1318: W. Rybka - B. Batkiewicz, 14.0, MP EW 3 NTW HJ+1 63098.43
1318: W. Rybka - B. Batkiewicz, 14.0, MP EW 3 NTE DJ+2 46083.59
1318: W. Rybka - B. Batkiewicz, 14.0, MP EW 4 SN C7+1 65039.23
1426: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP EW 3 NTN C3+1 4300.77
1426: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP EW 2 SN H5+1 14065.38
1426: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP EW 3 DE CA+1 13070.77
1615: L. Ochał - Z. Gędłek, 7.5, MP EW 2 CN SA= 9035.38
1615: L. Ochał - Z. Gędłek, 7.5, MP EW 3 NTW HT+1 43050.77
1615: L. Ochał - Z. Gędłek, 7.5, MP EW 1 NTW D3+1 12025.79
 +/-
 WYNIK50.56
 MIEJSCE66