Turniej na maksy

Środa, 10 stycznia 2018

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 25: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
740: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP EW 3 NTN S6+1 63050.78
740: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP EW 4 SE H3+2 48095.22
740: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP EW 2 SS D4-1 5042.19
734: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP EW 1 NTE H6+1 12076.15
734: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP EW 2 NTE S5+2 18016.15
734: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP EW 2 HW C2+1 14036.72
831: A. Lenda - A. Lubojemski, 17.0, MP NS 4 SS CQ-2 10016.41
831: A. Lenda - A. Lubojemski, 17.0, MP NS 3 NTN CJ+3 49076.15
831: A. Lenda - A. Lubojemski, 17.0, MP NS 3 NTE H4+1 43050.00
927: J. Natorski - Z. Pierzynka, 6.5, MP EW 3 NTN D7-1 5073.08
927: J. Natorski - Z. Pierzynka, 6.5, MP EW 2 SN H5+2 17031.54
927: J. Natorski - Z. Pierzynka, 6.5, MP EW 3 HxE CA-3 5001.54
1139: J. Kalinowski - M. Sady, 19.0, MP NS 2 SN HA+1 14050.77
1139: J. Kalinowski - M. Sady, 19.0, MP NS 3 CS DA-1 10023.08
1139: J. Kalinowski - M. Sady, 19.0, MP NS 4 CE H3-1 5043.85
1235: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP EW 3 NTW HA+1 63098.43
1235: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP EW 4 HW SA= 42032.82
1235: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP EW 4 SS HT+1 65039.23
1317: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP EW 2 HN SA+1 1402.31
1317: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP EW 3 SW HK= 14084.62
1317: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP EW 6 DW D4+1 94078.56
1542: M. Chodacki - J. Michałek, 28.0, SL NS 4 SE HA+1 45033.08
1542: M. Chodacki - J. Michałek, 28.0, SL NS 3 CE DA+2 15028.46
1542: M. Chodacki - J. Michałek, 28.0, SL NS 3 NTN S6+1 43086.15
1545: J. Rżewski - J. Herman, 16.0, MP NS 2 SE HA+1 14019.23
1545: J. Rżewski - J. Herman, 16.0, MP NS 4 SN HA+1 65035.38
1545: J. Rżewski - J. Herman, 16.0, MP NS 2 HS CA+1 14074.62
 +/-
 WYNIK48.02
 MIEJSCE86